• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

FALP, FP - prednasky (vsetko)

Started by rennow, 23.09.2008, 20:19:44

« predchdzajce - alie »

Frodooo

inak vie mi niekto vysvetlit na akom principe robit otazky typu vyraz (E1 E2 E3) je ekvivalentny s....

cory

Quote from: xixao1 on  23.01.2009, 18:57:16
tak nejak som to dal dokopy:

test c.38

1  necitatelne
2  C
3  C
4  A
5  C
6  C
7  B
8  A
9  a
10 B
11 A
12 ?
13 A
14 B
15 B
16 ?
17 C
18 C
19 B
20 B
21 C
22 C
23 B
24 B
25 B
26 staticka typova kontrola
28 C
29 A
30 C
tie dva neviem,vobec som to nenasiel v skriptach.. :)
a este vypracovane davam tiez  http://rapidshare.com/files/188138336/test_c.38_-vypracovane.rar.html

nechcem ti do toho zasahovat ale tie co som dal hore by mali byt urcite dobre ... napr 3. je strom lebo mas def. data gtree a = node a [gtree a] ...... a v teste je data T a = H a [T a] ..... nemas tam nikde bin ani nil co v pripade binarneho stromu musi byt .... a ostatne si tiez skus pozriet ak sa ti chce lebo ja si este pamatam odpovedel lebo som si to presiel so spravnymi ....

cory

Quote from: Frodooo on  23.01.2009, 20:00:19
inak vie mi niekto vysvetlit na akom principe robit otazky typu vyraz (E1 E2 E3) je ekvivalentny s....

myslim ze v skriptach 4 alebo piaty odsek by mal byt nato nejaky priklad .... ale presne ti to neviem vysvetlit a pravdupovediac vsetkemu ani nechapem ....

skorec1

a neviete ci boli tie iste otazky co po minule roky?

kamelot

Quote from: skorec1 on  24.01.2009, 04:53:04
a neviete ci boli tie iste otazky co po minule roky?

necitas vobec o com je cely tento topic... tento rok je 30 otazkovy test (a,b,c)...

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

skorec1

jj, to viem co bolo teraz, islo mi o to ci otazky ktore boli na skuske su zhodne s otazkami ktore boli pominule roky, forma skusky ma vobec nezaujimala...
podla mna je lepsie mat otazky a podla toho si hladat odpovede ako si citat 313 stranovy dokument...

ivo261as

po minulé roky boli stále tie isté 3 či 4 otázky, to neviem, vedeli by Ti povedať starší. Ale to čo dal teraz nemá nič spoločné s minulými rokmi...
If you can't finish your work in 24 hours, work at night.
http://www.utfg.net/

skorec1

thx, to som chcel pocut, zbieram z tych nafotenych dokumentov otazky a budem to vkladat do textoveho dokumentu, potom to tu hodim tak by som poprosil vypracovanie:D

Frodooo

Quote from: skorec1 on  24.01.2009, 22:46:14
thx, to som chcel pocut, zbieram z tych nafotenych dokumentov otazky a budem to vkladat do textoveho dokumentu, potom to tu hodim tak by som poprosil vypracovanie:D

:D...ale vies tie otazky si vies kazdy dat do toho textoveho suboru skor by bodlo sa pricinit k vypracovaniu ako k spisovaniu ;)

skorec1

#134
v jednote je sila!:D nejak sa to uz spravi....

mohol by som poprosit niekoho aby spravil vypracovanie tohoto testu?
1 cast
2 cast

Patto

no ujo tak podla vasej fotky sa necudujem, ze nerozumiete FP ... ale je to odvazne dat sa v tolkych rokoch na informatiku ... cenim si to :)

skorec1

Quote from: skorec1 on  25.01.2009, 04:10:06


mohol by som poprosit niekoho aby spravil vypracovanie tohoto testu?
1 cast
2 cast


vtipmi nikomu nepomozete...

ivo261as

no hej, ale sranda musí byť, ujo :)
If you can't finish your work in 24 hours, work at night.
http://www.utfg.net/

Patto

ved testy uz su vypracovane, len musis pohladat

xixao1

kto bude mat tahaciky spravene na utorok z c.38 a c.45, nech nevaha a pichne to na pistone...budeme radi :metal:

skorec1

#140
ujo uz nieco pripravuje  :evica:

no 45 spravim sam lebo tu neje vypracovana   bv  ale za vysledok nerucim  :p:

popripade keby niekto spravil vypracovanie 45 tak uz to skoro mam v dokumente

Sooloni

pozeram ze nas bude 60 ludi na skuske to ako budeme pisat vsetci naraz po 4 v rade? nebolo by zle....

skorec1

no pocul som ze on si dovoli aj odbehnut zo skusky, no co z toho ked ajtak nikto nevie poradit tak si to mohol dovolit  ap

Frodooo

presne tak je nam to uplne jedno aj keby sme sedeli 2 na jednej stolicke lebo test dostane zarucene kazdy iny a verte mi za 30 minut co mate na 30 otazok sa ani neda kukat do susedovho a este mu aj radit...

skorec1

#144
Quote from: xixao1 on  26.01.2009, 00:43:21
kto bude mat tahaciky spravene na utorok z c.38 a c.45, nech nevaha a pichne to na pistone...budeme radi :metal:

z tej 45ky nesu tu nikde povyberane odpovede a ja som tu upol este jeden test a neje to ani 45 a ani 38cka a amam este jeden, takze mam 6 testov a zhoduju sa niektore otazky, vsetko davam do jedneho dokumentu...
prepisujem kazdy jeden na papier a mam aj niektore spravne odpovede, takze hodi sa to ako tahacik:D

Frodooo

#145
potom to nezabudni hodit na pistone bo co som ja naratal tak dokopy tu bolo ponuknutych asi 5 testov

skorec1

hodim tu odkaz a budem potrebovat ludi aby testy doplnili popripade opravili...

Frodooo

Quote from: skorec1 on  26.01.2009, 05:19:32
hodim tu odkaz a budem potrebovat ludi aby testy doplnili popripade opravili...

akurat riesim 45 ku...potom hodim odpovede

skorec1

#148
oks, uz mam prepisane 3 testy(38,45, a neocislovany 1) - (plus jeden dokument len testu) a na 2 testy treba odpovede(45, a este najnovsi neocislovany 2 test)

neocislovany 1 = 1 cast
neocislovany 1 = 2 cast

aj v tomto teba povyberat spravne...
neocislovany 2



Frodooo

test cislo 45

1 podla odpovedi sa treba rozhodnut akej arity je fcia unarna, binarna, n-arna
2 C
3 B
4 C
5 B?
6 C?
7 B
8 A
9 A
10 C
11 B
12 C
13 A?
14 A/C?
15 B
16 C?
17 A
18 A
19 A
20 C
21 nemam paru
22 B
23 B/C
24 A/B
25 C
26 A
27 C
28 C
29 ?
30 B

skuste ma opravit/doplnit kde ste si uplne isti ze je zla odpoved...