• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Vyu?ujúci INF 2011/2012 ZS + ROZVRH

Started by ultimate, 24.08.2011, 21:24:05

« predchdzajce - alie »

Rajo

Quote from: veteran on  09.09.2011, 14:35:50
Quote from: Rajo on  09.09.2011, 14:26:17
dúfam, že som si dneska nenastavil ten budík zbytočne  :whacko:
No neviem, spoločenskovedné predmety ešte stále nemajú vyriešené (podľa MAIS-portálu).

Keď si dáš rozvrh predmetu, vybereš Rektorát, tak tam si to vieš pozrieť, aj keď malo by to byť aj v tom rozvrhu pre študenta...

veteran

Quote from: Rajo on  09.09.2011, 14:39:57
Quote from: veteran on  09.09.2011, 14:35:50
Quote from: Rajo on  09.09.2011, 14:26:17
dúfam, že som si dneska nenastavil ten budík zbytočne  :whacko:
No neviem, spoločenskovedné predmety ešte stále nemajú vyriešené (podľa MAIS-portálu).

Keď si dáš rozvrh predmetu, vybereš Rektorát, tak tam si to vieš pozrieť, aj keď malo by to byť aj v tom rozvrhu pre študenta...
Viem.  :)

Quote from: veteran on  08.09.2011, 17:07:57
BTW: Džupkovej som poslal ešte jeden mail.
QuoteChápem tomu teda správne, že sa mám prihlasovať na rozvrhovú jednotku
predmetu Pol.FEI hoci mám zapísaný predmet Pol.FEI.6? Rovnaký problém je
aj u predmetu Etika, ostatné spoločensko-vedné predmety majú rozvrhové
jednotky ako u xxx.FEI.6, tak aj u xxx.FEI.

Práve prišla odpoveď na tento mail v znení:
QuoteDobry den, zapiste sa, ak by bol problem doriesime individualne
Dzupkova

fakovnik

Idem vám prihlásiť na Matematiku II ?

Whoever said money can't buy happiness isn't spending it right.

Rajo

Quote from: fakovnik on  09.09.2011, 15:04:48
Idem vám prihlásiť na Matematiku II ?

ide, ale štvrtok je už všetko obsadené...

fakovnik

Hmm, mne to dáva:  "Momentálne neexistuje voľná rozvrhová jednotka."

Whoever said money can't buy happiness isn't spending it right.

Robo7691

Na matematiku II sa mi neda prihlasit, a cely rozvrh sa mi odvija od nej. no dakujem pekne....

Rajo

to je v puče všetko toto, absolutne nič nemám tak ako som si plánoval :D a naopak to mám tak ako som to nechcel :D

veteran

Quote from: Rajo on  09.09.2011, 15:12:58
to je v puče všetko toto, absolutne nič nemám tak ako som si plánoval :D a naopak to mám tak ako som to nechcel :D
:D Ja mám až na FJaP všetko tak, ako som chcel :D Akurát na MAT I. opakujúci sa nedá prihlásiť. V ponuke sú len prvácke prednášky a cvičenia  ???

Rajo

ach ja hlupák, prečo som najprv neklikal na matiku....

matotv

nevie niekto o vyucujucich Ing. Ivan Halupka a Ing. Štefan Korečko, PhD.? :D este skusim pohladat tu v teme ale sa mi zdalo ze nikto o nich nic nepisal

Rajo

ach, okakať taký systém, idem sa v kľude naraňajkovať :D

RiTChi

Quote from: matotv on  09.09.2011, 15:20:07
nevie niekto o vyucujucich Ing. Ivan Halupka a Ing. Štefan Korečko, PhD.? :D este skusim pohladat tu v teme ale sa mi zdalo ze nikto o nich nic nepisal

Korečko je vraj prísny, ale dá sa. Tak sa tu písalo, a ten druhý neviem.

kmsa

co mam robyt ak formalne som si nestihol zapisat...aj ked mi pise jeden datim ze tma su fleky ale vtedy mam prednasku z matiki a to net sanca zeby som sa odhlasil od Myskovej :D

veteran

Quote from: matotv on  09.09.2011, 15:20:07
nevie niekto o vyucujucich Ing. Ivan Halupka a Ing. Štefan Korečko, PhD.? :D este skusim pohladat tu v teme ale sa mi zdalo ze nikto o nich nic nepisal
Aj mňa by zaujímali referencie na Halupku. Na stránke KPI je však písaný ako doktorand prvák, takže asi žiadne referencie nebudú  ;D

Inak môj rozvrh - v pondelok som si spravil voľno  8)

Rajo

celkom by ma zaujímalo, čo v prípade ak sa posledny deň odhlásim z nejakého predmetu a nebude už nič volne  :trestac: napíšem na študijné, že chcem mať vtedy a vtedy ?  :bannana_guitar: :D

orsi

HELP!  HELP! 
čo mám spraviť ked si nemozem zapisat cvikoz FJAP lebo ostal už len jeden termín ktorý sa mi kryje z prednáškou z ML ? MAIS ma nepustí a nezapíše mi to cviko do rozvrhu. Na to cviko ale budem musiet chodit a na prednášku by som aj tak vobec nechodil, tak čo mám urobiť ludia?


RiTChi

Quote from: orsi on  09.09.2011, 15:48:45
HELP!  HELP! 
čo mám spraviť ked si nemozem zapisat cvikoz FJAP lebo ostal už len jeden termín ktorý sa mi kryje z prednáškou z ML ? MAIS ma nepustí a nezapíše mi to cviko do rozvrhu. Na to cviko ale budem musiet chodit a na prednášku by som aj tak vobec nechodil, tak čo mám urobiť ludia?

Napis na studijne, alebo ludom zodpovednym za dane predmety.

fakovnik

No dúfam že nikomu nejde tá Matika II  :)

Whoever said money can't buy happiness isn't spending it right.

Rajo

Quote from: fakovnik on  09.09.2011, 15:57:25
No dúfam že nikomu nejde tá Matika II  :)

presne tak, treba dať nové kolo na Matiku II :)

esperian

#194
je tu niekto kto vymeni udajove struktury zo stvrtku 7:30 na utorok  7:30 ??

Quote from: Tren on  09.09.2011, 16:04:13
zo stvrtok 7:30 na pondelok 9:10 nedobre?
nie  :(

Tren

zo stvrtok 7:30 na pondelok 9:10 nedobre?

Rajo

a kto chce mať matiku v piatok s Dráženskou? Píšte radšej PM...  bu >:(

Tren

#197
vymenim UŠaA z (moj) PONDELOK 9:10 na (tvoj) UTOROK 7:30 PM PM

selli1235

Ludkovia moze sa stat taka vec, ze ked som sa na vsetko prihlasil, ze sa mi rozvrh nejako este zmeni? ze mi ho niekto "tam hore" nejako obmení? nejaka chyba v matrixe alebo tak podobne?

Safyia

mozu ti zmenit akurat tak cviciaceho :) Ale stava sa aj chyba v matrix, ze matrix povoli zapisat viac studentov ako je kapacita a potom sa vyhadzovalo, takze nikdy nevies :D