• Welcome to TUKE FÓRUM - FĂłrum pre ĆĄtudentov Technickej Univerzity v KoĆĄiciach.
 

UĆ aA

Started by Wolfdale, 24.09.2011, 05:08:29

« predchádzajúce - ïalčie »

SteLa

dfsst(Graph G) viete niekto spravit rekurziou? nema tam byt aj int x? Alebo ako to mame spravit?O.o

veteran

Quote from: bEnd3r on  25.10.2011, 01:26:23
presne tak.. to je tych 5 zmien :D 4x zmena nazvu, upravit printf :D
Hmm, no uĆŸ celĂœ deƈ dumĂĄm nad tĂœmi piatimi zmenami a niet toho Boha to spraviĆ„, aby to iĆĄlo (aj s rekurziou) bu

Spojil som funkcie dfsr() a dfs() asi takto:
Quotevoid dfsst(Graph G){
     int n=0,j=0;
     for(n=0; n<G->nodes; n++){
         fflush(stdout);
         if(G->visited[n]==0){
             fflush(stdout);
             dfsr(n,G);
         }
         G->visited[n]=1;
         fflush(stdout);
         for(j=0;j<G->nodes;j++)
                 if(G->adj[n][j]==1 && G->visited[j]==0){
                                 printf("(%d, %d)\n",n,j);
                                 fflush(stdout);
                                 dfsr(j,G);
                                 }   
                           
     }   
}
No nič mi to nevypisuje  bu :( :'( Naozaj netuĆĄĂ­m, ĆŸe prečo. PomĂŽĆŸe niekto?

kepasa

to je nejake divoke na mna  :o  co robi  fflush(stdout); ?

orsi


felipe

uz si to komplikovanejsie ani zrobit nemohol co :D na predoslej strane to mas opisane jak pre blbych... z dfsst() volaj dfsstr(), dfsst = dfs a dfsstr = dfsr s inym vypisom...

veteran

Quote from: felipe on  27.10.2011, 14:56:03
uz si to komplikovanejsie ani zrobit nemohol co :D na predoslej strane to mas opisane jak pre blbych... z dfsst() volaj dfsstr(), dfsst = dfs a dfsstr = dfsr s inym vypisom...
AhĂĄ, jasnĂ©. Ja som to pĂŽvodne pochopil tak, ĆŸe obsah funkciĂ­ treba skopĂ­rovaĆ„ do toho dfsst()  :ohmygod: NevadĂ­, uĆŸ to jede  :banana_guitar: DĂ­k.

paloSK

Ludia, co sa zvÀcsa pytal Slodicak, v utorok pri odovzdavani zadani ?
:D

xxx3

prisiel, sptyal sa kto chce 1 bod ... kto chcel tak odovzdal a mal 1 bod bez otazok ... a potom ostatny co ostali tak sa ich pytal .... ja som mu mal len vysvetlit kazdu funkciu ako som robil

paloSK

Quote from: xxx3 on  28.10.2011, 00:20:44
prisiel, sptyal sa kto chce 1 bod ... kto chcel tak odovzdal a mal 1 bod bez otazok ... a potom ostatny co ostali tak sa ich pytal .... ja som mu mal len vysvetlit kazdu funkciu ako som robil
Bolo vela takych co chceli iba bod ?  :)
:D

charlie

vie mi tu dakto vysvetlit ako spravim ten printSubTree? bo som z toho  :trestac: mimo

matotv

#335
nepodeli sa tu niekto o printsubtree? ti ktori ho uz odovzdali, jedine co mi chyba na cviko...kludne PM  :beer1:
snazil som sa to robit podla navodov co tu su, ale vobec sa mi nedari...

james138

no tak potom to je fajn mne staci 1bod :D lebo toto obhajut bude silna kava ! a tiez by mi niekto mohol poslat kod na printsubtree :D

veteran

Ach jaj, no čo uĆŸ s vami parobci...  ;D

PrintSubTree je ÄŸahkĂ©. TuĆĄĂ­m ide asi o 5 riadkov čo treba napĂ­saĆ„  ;).

Strom mĂĄme číslovanĂœ od 0.

Ak je hodnota (Index×2)+2 menĆĄia ako hodnota najniĆŸĆĄej Ășrovne stromu, volĂĄme rekurzĂ­vne funkciu PrintSubtree(T,Index*2+1); a PrintSubtree(T,Index*2+2);

Za tĂœmto cyklom eĆĄte vloĆŸĂ­me vĂœpis hodnoty Index.

No a v test.c najprv zistĂ­me hodnotu koreƈa, ktorĂ©ho podstrom chceme nĂĄjsĆ„ (označíme to napr. x) a potom volĂĄme funkciu PrintSubtree(T,x);

xxx3

Quote from: paloSK on  28.10.2011, 00:29:52
Bolo vela takych co chceli iba bod ?  :)
asi polovica :D


esperian

a to je teraz nejaka novinka, ze mozes dostat jeden bod v podstate zadara ?? Lebo pri koreckovi take doteraz nebolo, a akurat dnes som pri nom nebol ...

M4D4

Quote from: esperian on  28.10.2011, 02:41:50
a to je teraz nejaka novinka, ze mozes dostat jeden bod v podstate zadara ?? Lebo pri koreckovi take doteraz nebolo, a akurat dnes som pri nom nebol ...

vĂœhody SlodičákovĂœch fanĂșĆĄikov ;-)

esperian

aha, lebo aj u simonaka sa mi zda ze najprv takych bral co chcu jeden bod

Rajo

a u Ć imoƈåka sĂș aj takĂ­, čo majĂș 2b zadarmo  ap

btw, kde nĂĄjdem nejakĂș organizĂĄciu predmetu? :D lebo nikde na moodle nenĂ­ za koÄŸko bodov bude tĂĄto pĂ­somka a kolko je celkovĂœ zĂĄpočet a kolko potrebujem zĂ­skaĆ„...

esperian

ale je ak to nestiahli este...

kukni si prve cviko.. 40b zapocet .. 20b tiee programceky, 6b pisomka v 7 tyzdni a 14b dalsia zapoctovka..

selli1235

nam simonak vravel, ze to bude prakticka previerka binarneho charakteru - bud 0 - 6, takze nieco programovat v C alebo ten jazyk RAM. teoreticka ma byt ta 14b

xxx3

Slodicak teraz prvykrat spravil take, ze kto chce 1 bod nech odovzda ... a tiez nam hovoril ze bud 6 alebo 0 bodov ... neviem preco toto robia, podla mna to nie je az take objektivne lebo bud vies vsetko alebo nic ... vies 95% a mas to iste ako ten kto nevie nic

orsi

Dnes bola na prednĂĄĆĄke prezenčka. Bolo nĂĄs tam dokopy pribliĆŸne 18.  :D

esperian

az tolko ?? som myslel ze menej tam chodi xDD

xxx3

Quote from: esperian on  28.10.2011, 03:27:01
az tolko ?? som myslel ze menej tam chodi xDD
:thumbs-up: :D

charlie

nikto neporadi?  >:(