• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Platba za zapisne

Started by xxxx, 04.09.2011, 04:54:49

« predchdzajce - alie »

ercole

takže treba platiť aj ten príspevok na kultúrno ...? Nieje to dobrovoľné? Ten poplatok za nezistené škody je povinné, ale toto?
Elektroenergetika - 1. ročník

genie

treba... minimalne pri zapise na net ich zaujimalo, ci si to zaplatil
"Any fool can use a computer.  Many do."

mino

Quote from: esperian on  07.09.2011, 01:55:37
dik xDD

inak mate vsetci co ste platili tych 14.5 E za zapis pripisanu v platbach v maise ako mino ?

inak mino tu platbu si tam mal po akom case pripisanu ??
Zaplatil som 30.8. a vcera som to kukol a bolo to pripisane (mozno aj skor, lebo pred tym ma to nenapadlo skontrolovat, az vcera).

@ercole: Keby to bolo dobrovolne, kto by to platil? :D A kto by zaplatil to pivo zdarma na grilovacke, co bola posledny semester pred J9?  ;D (I ked toto mozno sponzoroval accenture, neviem detaily... )

ercole

mino... na papieri je napísané príspevok, tak som myslel či to nieje dobrovoľné :). Mali tam rovno napísať že pivo zdarma po zaplatení poplatku  ;D
Elektroenergetika - 1. ročník

Rajo

#29
Quote from: esperian on  07.09.2011, 01:55:37
dik xDD

inak mate vsetci co ste platili tych 14.5 E za zapis pripisanu v platbach v maise ako mino ?

inak mino tu platbu si tam mal po akom case pripisanu ??

platil som piateho ŠS 26205, dneska to už mám zapísane v sekcií "Moje štúdium" vlavo vybereš "Financovanie štúdia" a podkategória "Pripísané platby" neviem čo za mimo platbu myslíš :D

PS: R.I.P. Pavol Demitra  ak: ak: ak:

mansory

#30
ja mam pripisane platby v MAISe a platil som minuly tyzden...

SS som daval 26205

esperian

a SS symbol ste davali 26101 alebo ten z maisu 26205 .. len si editnite post ja si precitam.. lebo som platil vcera rano a este to tam nemam .. mozno to este nestihli zaevidovat..

mansory

ak si platil vcera rano tak urcite to este nezaevidovali

esperian

neviem ci este niekto riesi tuto dilemu ale prave pozram ze mi dnes odpisali zo stud. oddelenia ..

Pre vyssie rocníky platí 26205
   

veteran

Quote from: esperian on  07.09.2011, 22:35:35
a SS symbol ste davali 26101 alebo ten z maisu 26205 .. len si editnite post ja si precitam.. lebo som platil vcera rano a este to tam nemam .. mozno to este nestihli zaevidovat..
Ja som dával ten VS z MAIS-u a mám zapísané. Platil som 30. augusta, zapísané bolo 2. septembra (1. septembra bol štátny sviatok). Je to prevod peňazí do štátnej pokladnice - max. "čakacia lehota" zvykne byť do 2 pracovných dní. Niekedy to ide aj rýchlejšie.

S.Neeo

Quote from: esperian on  07.09.2011, 23:08:22
neviem ci este niekto riesi tuto dilemu ale prave pozram ze mi dnes odpisali zo stud. oddelenia ..

Pre vyssie rocníky platí 26205


ja som daval podla dok

selli1235

ja som daval 26101, vtedy bolo na maise ze je to proste zapisne, teraz uz pre novoprijatych.... v maise v prehlade platieb to mam, myslite ze to moze byt problem? ten SS?

esperian

nieje to problem,, kamarat pisal na studijne, ak si dal spravne cislouctu VS tak je to ok

mino

Quote from: Rajo on  07.09.2011, 20:39:27
Quote from: esperian on  07.09.2011, 01:55:37
dik xDD

inak mate vsetci co ste platili tych 14.5 E za zapis pripisanu v platbach v maise ako mino ?

inak mino tu platbu si tam mal po akom case pripisanu ??

platil som piateho ŠS 26205, dneska to už mám zapísane v sekcií "Moje štúdium" vlavo vybereš "Financovanie štúdia" a podkategória "Pripísané platby" neviem čo za mimo platbu myslíš :D

PS: R.I.P. Pavol Demitra  ak: ak: ak:

Myslím, že myslel mňa (viď nick) ;D

miro.bohem

Informatici, nema niekto predstavu ako dlho to bude zajtra trvať? v 1. ročniku to ako dlho trvalo?

Tren

Quote from: miro.bohem on  11.09.2011, 19:50:27
Informatici, nema niekto predstavu ako dlho to bude zajtra trvať? v 1. ročniku to ako dlho trvalo?
hlavne chod sediet celkom dopredu, ked dostanes papier hned vypisuj co vies..ostatne nadiktuju alebo co, a potom hned vystartuj kunim a mas to, potom pojdes pre isic du druhej budovy (tak to bolo minulý rok aspon)  :)

fakovnik

nj, ale posledný musí ísť dakto tak či tak  :D

Whoever said money can't buy happiness isn't spending it right.

veteran

Quote from: Tren on  11.09.2011, 20:31:30
Quote from: miro.bohem on  11.09.2011, 19:50:27
Informatici, nema niekto predstavu ako dlho to bude zajtra trvať? v 1. ročniku to ako dlho trvalo?
hlavne chod sediet celkom dopredu, ked dostanes papier hned vypisuj co vies..ostatne nadiktuju alebo co, a potom hned vystartuj kunim a mas to, potom pojdes pre isic du druhej budovy (tak to bolo minulý rok aspon)  :)
ISIC sa dal riešiť aj skôr. Samozrejme tu majú výhodu miestni. V 1. ročníku to trvalo dosť dlho, najmä kvôli šóram na podpisovanie potvrdení a potom na vydanie ISIC-u. Predpokladám, že teraz to až také hrozné nebude, minimálne kvôli ISIC-u (niektorí to už majú vyriešené). No a ešte netreba zabúdať, že počet informatikov sa za ten rok predsa len o čosi znížil  ;D

Hessesian

Ak som zaplatil 7€ za tu original ISIC nalepku, mam platit aj tych 2.50€ pri zapise alebo staci ze zaplatim 12 ?

genie

"Any fool can use a computer.  Many do."

Wolfdale

cawte

mam kus mismas v platbe za internet...treba zaplatit 20€ za semester pre pripojenie. ale tych 10€ na prihlasku do obcianskeho zdruzenia treba zaplatit tiez? alebo tými 10€ mysleli ten kulturno-spolocensky rozvoj ŠDaJ co sme uz zaplatili...?? lebo ak nie, tak net stoji 30€  >:(

Ešte sme to nedokončili celkom, ale takmer sme už začali.

genie

ano  presne to bolo tych 10 eur
"Any fool can use a computer.  Many do."

Wolfdale


Ešte sme to nedokončili celkom, ale takmer sme už začali.