• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre Å¡tudentov Technickej Univerzity v KoÅ¡iciach.
 

Matematická logika

Started by Mao, 15.02.2008, 06:53:48

« predchádzajúce - ïal¹ie »

kOsTi

taky isty typ prikladu aky bol na normalne pisomke...
:trestac:

Padres

kedy a kde ze to je to vyhodnotenie opravnych pisomiek? dajak som si nezapamatal :)

pepco

ake typy prikladov dal z 2.opravnej pisomky?

lada

som teraz pisal mail drazenskej, a mi odpisala, ze vysledky da na IS, bude sa snazit do konca tohto tyzdna, pisem to sem, aby ste jej nemuseli pisat aj vy ;) taze zase cakat, dufam, ze nebude treba tolko ako na ele2 xDD

lada

ja osobne uz mam vysledky z opravnej zapoctovky na IS, tak uz mozno mate aj vy, GL

Padres

Treba ist za Drazenskou zapisat si zapocet alebo ako? Nepisala ti nic take? Ze ci neni nejaky termin kedy sa da ist za nou ze tam bude hore a zapise to...

7ici7

stale v IS mam 0 bodov....neviete ci Drazenska zapisuje do IS aj tym co nespravili.
Neviem co si mam mysliet bu

puq

Quote from: kOsTi on  17.05.2008, 18:13:51
6 uloh z toho 2 priklady (take co neboli v pisomkach na cviceniach)

Formulovat metavetu
potom tusim formulovat a dokazat z urcitej kapitoly (veta podla vlastneho vyberu z danej kapitoly)
potom jeden ten problem
+ este jedna uloha nieco ine :)

kosti a metavetu zada on hocijaku? :)
a pri tom druhom co formulovat a dokazat? lebo si nenapisal, a to si z kapitoly hocico vyberiem a sa naucim a mu napisem?

kOsTi

hej on zada...

a to druhe... neviem co, nechce sa mi haldat zosit, ale asi metavetu :) (a z kazdej kapitoly sa staci naucit jeden dokaz... on ti zda len kapitolu a ty napises aky chces)
:trestac:

puq

a kolko je kapitol? 4 ne? lebo prva to je uvod :)

kOsTi

:trestac:

Korgen


puq

Quote from: kOsTi on  22.05.2008, 18:36:44
hej on zada...

a to druhe... neviem co, nechce sa mi haldat zosit, ale asi metavetu :) (a z kazdej kapitoly sa staci naucit jeden dokaz... on ti zda len kapitolu a ty napises aky chces)

ten dokaz myslel skrivanek to overenie co je za metavetami?

buhehe

na odlahcenie - kamos na margo skusky pred rokom:
naucil som sa 4 poucky ... mrkol 2 typy prikladov co som vedel ze budu na skuske a siel som na E.....mal som D

pepco

Quote from: buhehe on  24.05.2008, 05:45:12
na odlahcenie - kamos na margo skusky pred rokom:
naucil som sa 4 poucky ... mrkol 2 typy prikladov co som vedel ze budu na skuske a siel som na E.....mal som D

no ale ten jeden priklad bol ten nas projekt za 10b... cize to odpada a priklady uz nie su tak blizsie specifikovane, len tolko ze nejaky z tych co neboli na pisomke

a tie 4 poucky su asi z kazdej kapitoly jedna metaveta


takze tento rok sa tak povediac na istotu neda ist... minuly rok to bolo easy, bo tiez viem ze stacilo sa den predtym pozriet presne na veci co budu na skuske a bolo to

puq

sak aj toho roku mas podla mna 2 istoty, naucis sa z kazdej kapitoly metavetu+overenie a priklad podla mna naisto bude najst optimalny unifikator a faktor disjunkcie formul alebo este aj odvodit rezolventu, toto by malo byt podla mna naisto, ked hovoril ze iny priklad jak boli na pisomkach a toto nebolo na pisomkach, respektive nestihlo byt

sri

Quote from: kOsTi on  17.05.2008, 18:13:51
6 uloh z toho 2 priklady (take co neboli v pisomkach na cviceniach)

Formulovat metavetu
potom tusim formulovat a dokazat z urcitej kapitoly (veta podla vlastneho vyberu z danej kapitoly)
potom jeden ten problem
+ este jedna uloha nieco ine :)

nevie niekto co bude ta 4. uloha? ???
a ake by este mohli byt typy prikladov (okrem tych, co uz boli spominane), lebo ja si nepamatam ani to, ake daval na pisomkach... :D

buhehe

hmm...pozeram ze problemy nie su v skriptach vyriesene...to bude tiez podla vlastneho vyberu?

Havran

inac tie metavety z tahaku a metavety zo skript sa bars nezhoduju
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

DeNaTuReMaN

Je tu niekto kto opravoval projekt a poslal ho Skrivankovi do piatku (25.maja) ? Opravil vam ? odpisal ? lebo nejako nepise, ani sa nic nedeje s bodmi na ISS :)
V nedelu na obed budu krky

puq

jj jasne :) mne dal 7 bodov za nho po oprave, predtym som mal 3 body :)

edit: iba zmenil body na ISku nic ine

buhehe

#146
Quote from: DeNaTuReMaN on  27.05.2008, 16:43:26
Je tu niekto kto opravoval projekt a poslal ho Skrivankovi do piatku (25.maja) ? Opravil vam ? odpisal ? lebo nejako nepise, ani sa nic nedeje s bodmi na ISS :)
ja som mu tiez poslal...v piatok...ale tha asi uz neskoro alebo co bo nic sa nedeje

edit: prave mi to zapisal.....z 3b zvysil na 7

DeNaTuReMaN

No super uz mam aj ja, uz len skuska, tych 19b co mi treba hadam aj teraz by som dal :)
Inak to bude na skuske uloha, kde bude treba napisat tu vlastnu teoriu ? Ako minuleho roku bolo, to co sme mi teraz pisali ako projekt.
V nedelu na obed budu krky

valec

na skuske to uz nebude, ved sme to mali na projekte.

chces byt dvakrat ohodnoteny z toho isteho? :D

nebolo by zle...

sri

1. NO TAAAAK, to nikto nevie, aky typ bude ta 4. teoreticka otazka?
2. Co sa tyka tych problemov, riesite to niekto, alebo tiez sa staci naucit jeden?  :nervous: Thanks