• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Okruhy otázok PT

Started by mishelka, 22.05.2007, 18:25:31

« predchdzajce - alie »

Ing. nemtom

podla mna nehrozi C alebo ASM, pekne krasne daju na papier napisat alg + priklad a bude to
brix will be shat

mishelka

jj v pl, nech tak je... nech nesu hovada
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

psicho

Quote from: BCAA on  28.05.2007, 19:41:39
Quote from: psicho on  28.05.2007, 18:49:52


toje akoze vaznee ?:D


podla mna nie  to su stare dokumenty   

psicho  btw to co ma ta slecna napisane na tom listocku ????   bo nevidim precitat :D


Fuck me , Already !!!
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

psicho

taze ked sa naucim tote blbosti co tam teraz tam hore ten paan pastol tak budem mat A ?:D
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

mishelka

no si myslím že tých otázok bude určite viac, ale podobného typu určite...
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

MKI

takze co odporucate ako sa zacat ucit  ? :)))
resp ktory z tych tahkov sa oplati vytlacit ? su kvalitne ci ani ne  ? :)
www.mki.sk Kvalitne a lacne TONERY :)

mishelka

ta C a assic si určite opakovať nebudem... :D
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

pUf

nestresujte s tym.. keby toto malo byt na skuske tak sa cely semester neucime tie algoritmy v PL ale v C or ASM :P

podla mna je pt lahsie pre tych ktori sa uz ucili nieco na zapoctovku.. napr vela tych algoritmov uz som len zopakoval, stromy som zopakoval a tak :)
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

psicho

no ale sak ked vies algoritmus tak naimplementovat v c toje hracka :P
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

mishelka

no hej.. keď robíš priebežne v c, ale keď si ho videl prvý krát v prvom ročníku a odvtedy ništ.. a neviem :D
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

psicho

no ale to ked sa nato logicky pozerame tak to C tam urcite nebude , nakolko sa jedna o hromadny termin je nas cca 270 ludi ,taze tej bande lenivcov co ani skripta nejsu schopny napisat urcite nebude chciet opravovat zdrojaky na 4-5 A4 ,taze podla mna aj otazky budu daco take cosa lahko opravuje napr heap-sort kuknem pol-okom a vidim ci dobre alebo ne
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

mishelka

  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

DeeL

hudakovi donesieme len "opravene" pisomky a indexy a moze zapisovat znamky :D ...

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

DeeL


Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

mishelka

Quote from: DeeL on  29.05.2007, 01:58:36
hudakovi donesieme len "opravene" pisomky a indexy a moze zapisovat znamky :D ...
ta to by bolo 110-bodoviek potom lol  :emot-LMAO:
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

Mar0sh

Hudak by mal byt na statniciach...ci aj bude, to je otazne

liuk

pokial viem tak otazky sa robia stylom ze pred skuskou sa z pgt_otazky a vyberie napr 30 otazok a da sa nahodne z nich vygenerovat 10 skupin. len sa mi zda ze priklady neboli odtial.

psicho

good morning, vsak mi mame hromadny termin ,naco by im bolo 30 otazok ??? aby si aj preseba dali dajake len tak na kratenie kratkych chviiil ?
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

mishelka

no ja pochybujem že by sa im chcelo tie ich šablónky tlačiť a strihať znova...
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

Username

#169
keby boli ozaj taky lenivy, tak by neboli robili 4 skupiny na kazdy termin a pritom ziadna otazka sa neopakovala na inom termine v danom semestry... pisomku pises tak, ze mas uz vytlacene na A4ke hore 2 teor. otazky a 1 priklad, kazdy 25 b. Mne sa ako najschodnejsia cesta vidi naozaj sa naucit aspon polovicu teorie a dufat ze vas aspon jednou otazkou trafia... priklady treba vediet vsetky... kazdy potrebujeme minimalne priklad a daco z teorie, no nerobte si iluzie, ze by H. daval body zadarmo... viacero ludi odislo s 50 Fx... Hudak na pisomke nikdy nieje, no vyzera to tak, ze opravuje dost vela pisomiek... robi aj to ze ked ma podozrenie ze ste opisali, tak vas z toho este poriadne na vyhodnoteni vyzvrta (tak som sa dostal ku Fx)... pre mna je toto najtazsia skuska zo vsetkych troch rocnikov...

Btw bol som dvakrat a na prvom termine mi jeden typek nukal 500 korun ak si s nim vymenim zadanie... mal som myslim zlozitost, radix a 2-3 strom... mohol som mat aspon 5kilec...

co sa tyka tych vypracovanych pgt_otazok tak to je riadna bieda, robil to niekto co sa v tom totalne nevyznal...



Animovany heapsort - http://www2.hawaii.edu/~copley/665/HSApplet.html
vsetky sorty, bohuzial zoraduju sa ciary podla dlzky a nie cisla, nepripada mi to prehladne... - http://siebn.de/index.php?page=anisort/english

mishelka

no aj ja hovorím.. buď celú teóriu (nemožné stihnúť) alebo polku a všetky príklady.. Beriem tú druhú možnosť :) No a čo sa týka toho že majú 4 série.. No čo ty vieš či nemajú len tie 4?? Každopádne ich majú vopred pripravené (možno nejak 10-12) a obmieňajú ich aby sa nepovedalo.. si myslím... A budem total happy keď na vyhodnotení nedostanem Hudáka, to potom sa pojdem asi prvý krát v živote opiť :D :D
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

Ing. nemtom

nice, mishela sa ide prvykrat opit, kto ide s nou? ja idem  :j_wink:
brix will be shat

ApokalypS

vsetko je raz poprvy raz ;) :D
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

mishelka

len to by tam muselo ešte byť niečo iné ako FX :D
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

petrushka

kedze zajtra prebiehaju statnice az do 12:00 tak na dozor urcite nedostaneme: hudaka, korecka, novitzku, simonaka. a kedze skuska zacina o 8:00 pochybujem ze to budu aj opravovat az po 12:00
dufam ze som aspon trosku zdvihla naladu  :j_kiss:
Mommy says I'm a special person no matter what the other kids say...