• Welcome to TUKE FĂ“RUM - FĂłrum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

len OS zadania

Started by MKI, 26.12.2006, 17:04:25

« predchádzajúce - ďaląie »

MKI

ja viem ze sa opakujem ale uz nam prihara a tie zadania z OS by fakt niekto mohol robit za money

tak najde sa niekto ? nepiste sem ine somariny tu sa len hlada niekto kto spravi zadanie z os
www.mki.sk Kvalitne a lacne TONERY :)

bodik

jj, ja zhanam fat12 z realneho do emulovaneho.  ak aj uz niekto ma hotove a odovzdane, mohol by to ponuknut za uplatu, ja si to nejako pozmenim...snad....

sogi

bodik napis ICQ cislo alebo PM, mozno sa dohodneme
----------------------------------------------------------------------------------
Why geeks like computers: unzip, strip, touch, finger, grep, mount, fsck, more, yes,fsck,fsck,fsck,umount, sleep.
----------------------------------------------------------------------------------

MKI

ja potrebujem fat12 konkretne

www.kviz.sk/zadanie.htm
www.mki.sk Kvalitne a lacne TONERY :)

pUf

viem ze je to len taky vystrel na slepo ale keby predsa niekto dokazal urobit, popripade poznal niekoho kto dokaze urobit zadanie:
Vytvorte program, ktorĂ˝ načĂ­ta poškodenĂ˝ sĂşborovĂ˝ systĂ©m FAT uloženĂ˝ v externom sĂşbore a následne ho opravĂ­. Chyba sĂşborovĂ©ho systĂ©mu sa prejavuje neexistenciou/absenciou koreňovĂ©ho adresára sĂşborovĂ©ho sytĂ©mu. Ăšlohou je teda opraviť sĂşborovĂ˝ systĂ©m do takej podoby, ktorá odráža skutočnĂ˝ stav uloženĂ˝ch sĂşborov v sĂşborovom systĂ©me.
+nejake dalsie omacky..
moze sa mi ozvat, sak sa uz daako dohodneme .. tak odteraz do 2 tyzdnov :D hee bye  :ringsmiley:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

connar

mam k dispozicii zadania:

1. Emulácia FAT32. Vytvorte program, ktorĂ˝ bude emulovať partĂ­ciu FAT32 do sĂşboru uloĹľenĂ©ho na disku – uloĹľenie sĂşboru zo skutočnĂ©ho FS do emulovanĂ©ho. Podporte dlhĂ© mená sĂşborov, hviezdičkovĂş konvenciu, zadanie cesty z povelovĂ©ho riadku (pre zdroj aj cieľ). Názov partĂ­cie uveďte ako argument povelovĂ©ho riadku. Realizujte ,,diagnostiku", pre prĂ­pad chĂ˝b v emulovanom sĂşborovom systĂ©me.

2.Emulácia FAT32. Vytvorte program, ktorĂ˝ bude emulovať partĂ­ciu FAT32 do sĂşboru uloĹľenĂ©ho na disku – vytvorenie a formátovanie so zadanĂ˝mi parametrami (zdĂ´vodnite jednotlivĂ© parametre, určite ich minimálne a maximálne hodnoty – teoretickĂ© i praktickĂ©, zabezpečte automaticky prepočet ostatnĂ˝ch hodnĂ´t závislĂ˝ch na zadanej hodnote, analyzujte problematiku adresárov . a .. v koreňovom adresári; návrh porovnajte so špecifikáciou MS) + kontrola filesystĂ©mu (analyzujte čo je moĹľnĂ© kontrolovať, následne,  navrhnutĂ© kontroly realizujte programovo). UmoĹľnite názov partĂ­cie uviesť ako argument povelovĂ©ho riadku.

3. Emulácia FAT12. Vytvorte program, ktorĂ˝ bude emulovať partĂ­ciu FAT12 do sĂşboru uloĹľenĂ©ho na disku – čĂ­tanie sĂşboru z emulovanĂ©ho FS do skutočnĂ©ho. Podporte dlhĂ© mená sĂşborov, hviezdičkovĂş konvenciu, zadanie cesty z povelovĂ©ho riadku (pre zdroj aj cieľ). Názov partĂ­cie uveďte ako argument povelovĂ©ho riadku. Realizujte ,,diagnostiku", pre prĂ­pad chĂ˝b v emulovanom sĂşborovom systĂ©me.

4. FileSystemOperations1 FAT32

hlaste sa na 0907/345427, connar@nolimit.sk, icq 228248708, priblizna cena 500Sk
aka taste / ambient nujazz / vukow syndycate

Raleon

Quote from: connar on  05.01.2007, 22:56:17
hlaste sa na 0907/345427, connar@nolimit.sk, icq 228248708, priblizna cena 500Sk

S DPH alebo bez??


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

DeeL

ak s DPH tak to pojde mne... no nie? :emot-prettywink:

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

pUf

to nikto nema FatRecovery FAT32?  kua de je ten smajlik co sa splachne do wc?  :h_cry:  :hammer:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

maTo


pUf

ta ho asi pojdem hladat ked nebudem mat zadanie  :lol9:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Raleon

Quote from: pUf on  11.01.2007, 00:48:15
to nikto nema FatRecovery FAT32?

ja mam . ale svoje. a nepredajne :)


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

JBull

Quote from: Raleon on  11.01.2007, 01:10:21
Quote from: pUf on  11.01.2007, 00:48:15
to nikto nema FatRecovery FAT32?

ja mam . ale svoje. a nepredajne :)

Takych mam najradsej, co mas z toho, ze to nikomu nepredas?, iba asi skodoradostny pocit...ved ked uz mas odovzdane a aj zapocet tak nemas co stratit ved predajom mozes len ziskat

Johny Bravo

Quote from: JBull on  11.01.2007, 01:18:00
Quote from: Raleon on  11.01.2007, 01:10:21
Quote from: pUf on  11.01.2007, 00:48:15
to nikto nema FatRecovery FAT32?

ja mam . ale svoje. a nepredajne :)

Takych mam najradsej, co mas z toho, ze to nikomu nepredas?, iba asi skodoradostny pocit...ved ked uz mas odovzdane a aj zapocet tak nemas co stratit ved predajom mozes len ziskat

niekto pisal ze aj na skuske ti checknu ze kolko % bola zhoda...

pUf

no u nas neviem ako s % ked sa nedava cez system
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Raleon

Quote from: JBull on  11.01.2007, 01:18:00
Takych mam najradsej, co mas z toho, ze to nikomu nepredas?, iba asi skodoradostny pocit...ved ked uz mas odovzdane a aj zapocet tak nemas co stratit ved predajom mozes len ziskat
problem je tam , ze ani ja nemam zapich. Trapil som sa nad tym dost, a este to chcem tentorok odovzdat ... (by som chcel..) (len neviem kde sa stratil nas cviciaci, ze neodpise)
a uz prerabat nemam ani nervy (a tu davam pravdu Sobotovi - programovanie spolu s deadlineami nici nervy , ale opravdu) a mam problem ako vela ludi z fronty - musime dobit Hudaka


( (C)Hudak(TM) is trademark of FEI TU KE, all rights reserved to the copyright owner(s) Hiring, lending, killing or otherwise using this product, that isn't  in agreement with the GIL (General Idiocity licence) blahblahblah )


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

JBull

Quote from: Raleon on  11.01.2007, 04:00:52
Quote from: JBull on  11.01.2007, 01:18:00
Takych mam najradsej, co mas z toho, ze to nikomu nepredas?, iba asi skodoradostny pocit...ved ked uz mas odovzdane a aj zapocet tak nemas co stratit ved predajom mozes len ziskat
problem je tam , ze ani ja nemam zapich. Trapil som sa nad tym dost, a este to chcem tentorok odovzdat ... (by som chcel..) (len neviem kde sa stratil nas cviciaci, ze neodpise)
a uz prerabat nemam ani nervy (a tu davam pravdu Sobotovi - programovanie spolu s deadlineami nici nervy , ale opravdu) a mam problem ako vela ludi z fronty - musime dobit Hudaka


( (C)Hudak(TM) is trademark of FEI TU KE, all rights reserved to the copyright owner(s) Hiring, lending, killing or otherwise using this product, that isn't in agreement with the GIL (General Idiocity licence) blahblahblah )

Dobre, potom sorry, ked nemas este zapich tak prepac, to je celkom iny problem...ale dufam, ze sa ho skoro dockas toho zapoctu

claymansvk

hosi fakt surne potrebujem zadania na os, fat 16 opravit fat tabulku (fat recovery1) a aj to unix zadanie prve... zaplatim ale musi byt skoro

stricky

Quote from: claymansvk on  22.01.2007, 23:14:20
hosi fakt surne potrebujem zadania na os, fat 16 opravit fat tabulku (fat recovery1) a aj to unix zadanie prve... zaplatim ale musi byt skoro


ked budes mat unix-zadanie, ta sa ozvi..... diki  :beer1:

MKI

neodovzdaval niekto zadanie pri balazovi ze co sa pytal a tak ? diki
www.mki.sk Kvalitne a lacne TONERY :)

pUf

a nema niekto uz odovzdanu fat32 fatrecovery?  :laugh: :laugh:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

connar

kto nema unix, ja mam 228248708
aka taste / ambient nujazz / vukow syndycate

stricky

Quote from: connar on  24.01.2007, 03:28:47
kto nema unix, ja mam 228248708



a co za to ces....????? :nervous:

pUf

napis mu na icq a on ti povie  :laugh:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

stricky

Quote from: pUf on  24.01.2007, 04:11:00
napis mu na icq a on ti povie  :laugh:


uz sa ozval... neboj...