• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

programko zarobok

Started by biker999, 19.05.2009, 14:40:09

« predchdzajce - alie »

biker999

kto si chce zarobit? znenie : zostavte program pre evidenciu študentov. O každom študentovi sa budú evidovať tieto údaje : meno, priezvisko, ročník, odbor, evidenčné číslo. Program má umožniť pridanie študenta, odstránenie študenta, usporiadanie podľa evidenčného čísla a vyhľadávanie podľa priezviska. Na reprezentáciu zoznamu študentov použite dynamické pole smerníkov a jednotlivé položky záznamu nech majú statickú veľkosť. Záznamy reprezentujte štruktúrami a zoznam nech je uložený v súbore. Použite vlastné funkcie s parametrami.

potrebujem k tomu len vyvojak zdrojak mam icq: 390-835-359 je tu surne

kOsTi

:trestac:

Ing. nemtom

to bude isto cool ked zdrojak mas a dakto cudzi bude k tomu robit vyvojak... presne tak to treba robit
brix will be shat

JCube

to je reverse engineering :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

psicho

jati ten vyvojak zrobim za 2 eura
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

biker999

Quote from: Veduca on  20.05.2009, 03:53:32
ja som mala toto zadanie, ibaze ma jeden hacik, nejde na omege.. ale ak mas kleinovu, tak ona to prezije aj v C++... komplet s doku + vyvojakmi... mala som 10 bodov, vsetko funkcne :P. takze ak mas zajem, kontaktuj ma
napis mi na icq a uvidime co sa da robit kolko za to chces?

kOsTi

Quote from: Veduca on  20.05.2009, 03:53:32
ja som mala toto zadanie, ibaze ma jeden hacik, nejde na omege.. ale ak mas kleinovu, tak ona to prezije aj v C++... komplet s doku + vyvojakmi... mala som 10 bodov, vsetko funkcne :P. takze ak mas zajem, kontaktuj ma


ta jak ze nejde? to by som neprevzal take zadanie :/
:trestac:

psicho

Quote from: Veduca on  20.05.2009, 03:53:32
ja som mala toto zadanie, ibaze ma jeden hacik, nejde na omege.. ale ak mas kleinovu, tak ona to prezije aj v C++... komplet s doku + vyvojakmi... mala som 10 bodov, vsetko funkcne :P. takze ak mas zajem, kontaktuj ma

nekto si tu mili pojmi s dojmami ....
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

psicho

a niekto chodi na hospodarsku INFORMATIKU
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

kOsTi

odborne vyjadrovanie je zaklad vysokoskolsky vzdelaneho cloveka :P
:trestac:

JCube

tento vyrok mi pripomina isteho pana...len si neviem spomenut ktoreho..
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

kOsTi

takych bude viac aj tak :P
:trestac:

psicho

jj dneska mi volali z banky nech si idem po zlatu kartu, (bez limitu, chaaapes to moooore)


inak ja v banke mam stale prednost pred pani Gregusovou :D
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

psicho

Quote from: Veduca on  22.05.2009, 03:38:09
Quote from: eminkaa on  22.05.2009, 01:53:21
tak vies... ono je to tazke nezaskatulkovat, ked Hickari dali psichovi najviac zarobit  :emot-LMAO: :emot-LMAO:
ako sa to poriesilo so zapoctom, uz ho mas v mais?

tak potom by mal psicho ist presvedcit vokyho nech prijima este viac HIckarov  :emot-LMAO:
hej a zapocet uz mam, viaceri nemali :D :D :D

velmi coool napad, a nech da programovanie aj do zimneho ze programovanie 1 a 2 , lebo xem nejake nove 20ky chromy na caru
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

psicho

a nech este zrobia ze 3 zadania pocas semestra napr v 6, 9 a 13 tyzdni a hned dam vypoved v siemense , neni ocom
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

nighthunter

psicho mozem sa prihovorit aj na SjF

je tam taky odbor ze pocitacova podpora :DD
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

psicho

ta zrob dake promo ni? rozbehame biz
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

mishelka

to bude iste velmi zaujimavy predmet...
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D