• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

ZIM-opravna

Started by patrick90, 20.10.2010, 22:35:46

« predchdzajce - alie »

pablito

Quote from: masterchef on  11.11.2010, 17:03:42
fuuuu,
tazku pisomku dal. u nas v skupine namel nikto vsetky priklady ani dopocitane. a zevraj opravne niesu  :o
Fakt bola dost tazka pisomka, inak to ked som s prvej mal nulu a z druhej ked budem mat nahodou menej ako 9 bodov ta na tretiu este ma zmysel ist? bu >:(

Zomrieš hlúpy

Nechápem jak ste mohli mať takú ťažkú písomku ... Veď ja som to za 10 minúty mal a ďalších 20 minúty som kukal na cvičiaceho jak číta knižku

Chlpaty_jak_delfin

Quote from: Zomrieš hlúpy on  12.11.2010, 06:31:16
Nechápem jak ste mohli mať takú ťažkú písomku ... Veď ja som to za 10 minúty mal a ďalších 20 minúty som kukal na cvičiaceho jak číta knižku
tak zalezi akeho mas cviciaceho a ci udre aj priklady take ktore sa nepocitali ale su na webe (zargumentuje ti to ze si si to mal vypocitat doma) ...
ale osobne nasa skupina mala lahucke priklady ....

pablito

Quote from: Chlpaty_jak_delfin on  12.11.2010, 07:34:33
Quote from: Zomrieš hlúpy on  12.11.2010, 06:31:16
Nechápem jak ste mohli mať takú ťažkú písomku ... Veď ja som to za 10 minúty mal a ďalších 20 minúty som kukal na cvičiaceho jak číta knižku
tak zalezi akeho mas cviciaceho a ci udre aj priklady take ktore sa nepocitali ale su na webe (zargumentuje ti to ze si si to mal vypocitat doma) ...
ale osobne nasa skupina mala lahucke priklady ....
Presne, vela zalezi od cviciaceho... Niektory davaju priklady iba co boli na cviku a niektory take ze  :ringsmiley:

kubos741

Tak o 12hodin pisem 3. zapoctovku ... z 1. som mal 1/12 z druhej 9/12 a teraz musim dat na 11/12 
:o chcelo by to nejaky bonusovy bodik ale uz je neskoro...

iglov999

nezúfaj  ;) môj spolubývajúci potreboval mať z tejto tretej 12/12 a v pohode to dal  :)

Chlpaty_jak_delfin

inac neviete ako to bude s prednaskou zo zimka u paralelky D , ma byt zevraj nejaka pisomka pre ludi co nemali dostatok bodov (to sa ma netyka) ale chcel by som vediet ci prednaska bude potom pokracovat alebo to konci tou pisomkou?

dEVIANT

Bude ja prídem prednášať. Skúšať budem taktiež...ta sa učte mrdky!
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

Chlpaty_jak_delfin

Quote from: dEVIANT on  10.12.2010, 03:41:24
Bude ja prídem prednášať. Skúšať budem taktiež...ta sa učte mrdky!


libra

Niektore skupiny uz maju zapisane zapocty v MAISe...