• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

ZIM-opravna

Started by patrick90, 20.10.2010, 22:35:46

« predchdzajce - alie »

patrick90

caves dnes sme pisali zo ZIM-ka pisomku na konci som sa pytal skusajuceho na opravnu on povedal ze opravna nieje...tak sa chcem spytat co ked pisomka dopadla tak ze nemam nad polovicnu vacsinu?

kubiik

Tak budu dalsie pisomky na ktore sa musis ucit aby si to vybalansoval  bq

libra

nie je podmienka mat nadpolovicnu z pisomky, ale z celeho zapoctu = aspon 21 z 40. A ked nebudes mat 21? Nic sa nestane, o rok si znovu zapises dany predmet, a ked ani vtedy nespravis, tak ta vzhodia zo skoly...

padre

#3
Quote from: libra on  21.10.2010, 15:45:37
Nic sa nestane, o rok si znovu zapises dany predmet, a ked ani vtedy nespravis, tak ta vzhodia zo skoly...
:D :D

libra

ano, tak... co sa tyka tej chyby v predoslom poste - sorry, neznasam QWERTZ klavesnicu... v kazdom pripade, myslel som VYHODIA :D

padre

Quote from: libra on  21.10.2010, 16:48:24
ano, tak... co sa tyka tej chyby v predoslom poste - sorry, neznasam QWERTZ klavesnicu... v kazdom pripade, myslel som VYHODIA :D

nenarazal som na to ale na to, ze sa nic nedeje len ta vyhodia

Quote from: paloSK on  21.10.2010, 16:40:03
PS: Minulorocny prvaci, mohol by tu niekto napisat ake narocne su dalsie dve pisomky oproti tej prvej ?

no da sa povedat ze mozno narocnejsie ale predsa nebrali ste az tolko prikladov co sa neda naucit...hoc nabiflit a mas plny pocet...nikoho nezaujima ako si to napisal a ci tomu rozumies. Cize sanca tu je...ja som mal z 1. pisomky len 3b a dotiahol som to na pekne D

mysho

Po dnesnom cviceni [C4] bude tych ludi, ktorych tato tema zaujima, predpokladam, viacej. Vratane mna :(

patrick90

aha jasne dikes...ja myslim ze az tak strasne som ju nedobabral ze tam budem mat 0....cize nabuduce to dotiahnem :p dufam...

lecter

Quote from: paloSK on  21.10.2010, 16:40:03
PS: Minulorocny prvaci, mohol by tu niekto napisat ake narocne su dalsie dve pisomky oproti tej prvej ?
asi ta sklamem, ale narocnejsie. narocnost 1<2<3

jozzzo

Quote from: lecter on  21.10.2010, 20:55:53
Quote from: paloSK on  21.10.2010, 16:40:03
PS: Minulorocny prvaci, mohol by tu niekto napisat ake narocne su dalsie dve pisomky oproti tej prvej ?
asi ta sklamem, ale narocnejsie. narocnost 1<2<3
no neviem ja som z kazdej stratil asi najviac 3 body, teda nebol som klassa  ;), ale myslim ze to nebolo strasne, vzdy som si pozrel vzorce co boli na cviku a v pohode, mozno zalezi od cviciaceho, my sme mali pohodaka...
ale ta tretia sa aj mne zdala tazsia o trochu...
Človek žije celý život v hraničnej situácii. Žije na hranici medzi minulosťou a budúcnosťou....či?

Catalina

ja som druhacka, teraz to opakujem. opravna naozaj nie je, ani minuly rok nebola preto to asi opakujem :D a druha pisomka mi pride lahsia, tretia neviem

libra

objektivne: ked niekto ziska z prvej 1-2bodov, aku ma sancu, ze z dalsich dvoch ziska v priemere 8 bodov?
1+16+4=21, aj ked, na tie 4 by som sa tiez nespoliehal...

pablito

Quote from: libra on  23.10.2010, 19:48:33
objektivne: ked niekto ziska z prvej 1-2bodov, aku ma sancu, ze z dalsich dvoch ziska v priemere 8 bodov?
1+16+4=21, aj ked, na tie 4 by som sa tiez nespoliehal...
A tie 4 si tam skadial vycaroval ?  :o

libra

3*12 (3 pisomky) + 4 (to rozdeluje cviciaci :D - aktivita, dochadzka, podla pisomiek a podobne) = 40.

vicious

Ja som si pred pismkou furt preratal príklady čo boli na cvičení (miško jurčišin :metal: :evica:) plus tie čo nám dával nejakú stránku s ďalšími a nebol problém (v zálohe ťahák so vzorcami) a nebol problém. v prílohe moja prvá VŠ písomka (6,5 b z 10)

S.Neeo

ja som mal pisomku minuly tyzden mal som cas napisanie 40 minut a prvy priklad bol o tom ze v rychlosti som ho vyratal za 30 minut  bu a ostatne len tak tak predpoklad 0 bodov  bu bu bu bu :ringsmiley: :ringsmiley: :ringsmiley: :ringsmiley:

Zomrieš hlúpy

Quote from: S.Neeo on  25.10.2010, 02:47:36
ja som mal pisomku minuly tyzden mal som cas napisanie 40 minut a prvy priklad bol o tom ze v rychlosti som ho vyratal za 30 minut  bu a ostatne len tak tak predpoklad 0 bodov  bu bu bu bu :ringsmiley: :ringsmiley: :ringsmiley: :ringsmiley:

Ved nemáš Veheca ?

esperian

Mal niekto pisomku ze zim s Ing peter Kravcikom??ak hej daval tie priklady co sa pocitali na hodine alebo ine ?? bola aj elektronova konfiguracia ci jak sa to vola ?? (toto 1s 2s...)

iglov999

to bolo ako bonusovy za 1 bod...

fakovnik

To len za jeden bod ? Nechcel by som  ;D

Whoever said money can't buy happiness isn't spending it right.

esperian

ahoj , a nepametas nahodou ake priblizne priklady dal kravcik ?? bolo aj urcit celkovu energiu ?? boli ste rozdeleni do skupin ?

iglov999

boli tusim 2 skupiny a priklady len take jak na cvikach... a ta energia neviem, ci bola, v mojej skupine bolo len urcit polomer drahy elektronu na 1. vrstve, alebo take nieco...

esperian


esperian

hojte , mal uz niekto 2-hu zapoctovku zo zimka s kravcikom alebo bude mat zajtra?? ak hej tak ake priklady boli ?

masterchef

fuuuu,
tazku pisomku dal. u nas v skupine namel nikto vsetky priklady ani dopocitane. a zevraj opravne niesu  :o