• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

MAT 1 skuska

Started by pablito, 12.11.2010, 02:04:58

« predchdzajce - alie »

stricky

kkcny... stela berie sa lepsia znamka (moje osobne pozorovanie za 6 rokov :D )

darkoooooo

Quote from: stricky on  15.01.2011, 15:40:31
kkcny... stela berie sa lepsia znamka (moje osobne pozorovanie za 6 rokov :D )

tak neviem ci pozorujes dobre ale nam sa berie znamka zopravneho testu :)

genie

pri jej vyucujucej sa berie ta lepsia. ale keby napisala ovela horsie, resp odovzdala papier, tak ju vyrazi aj s dverami  :)
"Any fool can use a computer.  Many do."

Rajo

snáď už nespadne DB a nebudem to tu písať 5x :D ... čiže ako to je s opravákom pri Bušovi? dáva ťažšie príklady ako na riadnom ? alebo len zmeni čísla ? lebo pokial to je tak ako to bolo na opravnom zápočte tak dovi-dopo...opravny zápočet bol podľa mňa ťažší...

Tren

preco si sa ho nespytal? ja som tiez siel na opravnu u dana ( zo zapoctu len ) a som sa ho zdvorilo spytal ako to bude..a povedal pravdivo ze neda tazsie len trosku pomeni..a dodal ze nejde mu oto aby cim viac ludi to nespravilo  :)

Rajo

no..to je síce pekne ale Buša môže mať iny názor a dzigne na opravak priebeh arccotg x-5x a racionalny integral ...

Tren

tak to je pravda, ale tak snad nebude to menit priliz si myslim  ;)

Rajo

veď práve preto by to chcelo názor niekoho kto je už v druhom a mal opravák s Bušom aby sa vyjadril čo a ako...

RiTChi

Tiež by ma to zaujímalo, lebo opravný zápočet mohol byť aj ľahší.

Rajo



niečo také po nás Buša chce aby sme vedeli?  >:( ... a ku tým monotónnym postupnostiam, je to správne? na http://sk.wikipedia.org/wiki/Postupnos%C5%A5_(matematika)#Vlastnosti je to tam kusa inak zadefinované...a ešte vie niekto čo treba vedieť ku Nekonečne malá a nekonečne velká postupnosť a vztah konvergencie vybranej a pôvodnej postupnosti ?

RiTChi

čo je to za dokument? odkial to máš?

Rajo

je to dokument ala google+prednášky+wikipedia+http://rajo.ic.cz/mat1.rar ...

RiTChi

ach tak. vďaka... :)

To s nekonečne veľkou a nekonečne malou postupnosťou neviem :( skúšal som googliť dokonca aj v angličtine ale nevydalo.

Rajo

nikto nič? žiadne info ohľadom opravneho termínu s Bušom? :/

rybos

Ma niekto priklady z mat co boli na skuske? Nechce sa mi prechadza tych 13 stran spamu

hardest

13 stran fakt nie je tak vela aby si si to nemohol prezriet .. citat to nemusis, vidis kde su priklady pisane a kde je spam, nebud taky lenivy

jozzzo

Quote from: hardest on  28.01.2011, 01:00:25
13 stran fakt nie je tak vela aby si si to nemohol prezriet .. citat to nemusis, vidis kde su priklady pisane a kde je spam, nebud taky lenivy
:thumbs-up:
Človek žije celý život v hraničnej situácii. Žije na hranici medzi minulosťou a budúcnosťou....či?

suzanka

je tu niekto na tomto priblblom internate J9...ktory vie ratat tie sproste integraly a chcelo by sa mu so mnou ucit??? sama sa k tomu nejako nedokazem dokopat  ??? ??? ???

suzanka

no nic ak by sa niekto nasiel tak mi piste na pokeci suzanka171.... :) fb,len tak nerozdavam :)

saxoo

nema niekto otazky ze co bude na opravnej ? :/ (take daco jak pamko  :embarassed: )

suzanka

Quote from: saxoo on  29.01.2011, 01:36:49
nema niekto otazky ze co bude na opravnej ? :/ (take daco jak pamko  :embarassed: )

pocuj...tak to by si chcel vela.....ver mi,ze nic take neexituje.... hlavne sa nauc ratat a bifluj sa teoriu... lebo aj mas v zadani teoretickej otazky napisane...definujte alebo vyslovte vetu tak tam musi byt presne to co je v skriptach....ak tam mas napisane, vysvetlite alebo popiste postup pri rieseni tak vtedy je pripustna aj vlastna formulacia,ale musi byt spravna

Frenkynator

hmm no dobre rady davas Zuzanka.. :D ty ako stojis s MAT1? resp... kedy ides na opravak..? hm

suzanka


suzanka

no ano budu...le je to pre mna prenasany predmet z minuleho roku a nechcem ho nechavat na poslednu chvilu,len dufam,ze to tentoraz vyjde....

RiTChi

Quote from: suzanka on  29.01.2011, 17:35:32
no ano budu...le je to pre mna prenasany predmet z minuleho roku a nechcem ho nechavat na poslednu chvilu,len dufam,ze to tentoraz vyjde....

A s kým si mala skúšku minulý rok?