• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

ZIM

Started by Palike, 18.10.2009, 02:31:35

« predchdzajce - alie »

ricco102831

Quote from: neucilasom on  17.01.2010, 18:37:26
nezna dachto budu aj vzorce?

nemali by byt :)...a sa na to spolieham :D

Greed

Sa chcem opytat k tomu testu. Ty čo ste mali je to pravda ze musim mat 30 bodov zo 60 aby som spravil? lebo niekto pisal na fore ze treba 50% a niekto zas pisal ze nie a neviem kto ma teraz pravdu.

Pozeral som to aj na katedre a tam sa pisu len podmienky k zapoctu o skuske sa nic nepise.

Mne staci len 20 bodov zo 60 a idem na skusku tak ze nieco viem ale viac menej chcem tipovat a predsa 20 bodov sa lahsie natipuje ako 30.


excellent

Quote from: eminkaa on  10.01.2010, 04:57:28
blbost, teraz som sa pytala

Tak to vidíte chlapci...ak by nemala pravdu, ta to de by zme už boli ?  ;D
F5 can be so refreshing :thumbs-up:

ursus

otazka za milion, podla screenov nevyzera ten sw testu nic moc, myslite ze kontroluje ci su otvorene nejake ine okna? :ropebanana:
So this router walks into the doctor's office...
- Doctor, it hurts when IP.

Panci

Myslim ze nie   :)

vojto

#105
myslim, ze skusajuci testuje, ci nesu otvorene ine okna ;)

anyway, ak si myslite, ze sa vam zajtra podari, tu som to tak trochu vyvesil: http://upload.infinite.sk/uploads/zim.html

dirge

kde je ten screen z testu sakra  >:(  bud ho furt obchádzam alebo ja nvm..može sem ešte raz niekto hodit link ? pls ...  8)


tibike262

drzte palce o 11 idem pisať :D

ursus

nestresujte, je to pohoda lahoda, ja gymplak tupy som to dal na 75%
So this router walks into the doctor's office...
- Doctor, it hurts when IP.

ricco102831

lahoda....uplna pohodicka....za 5 min 75% ako kolega nado mnou....tiez z gympla  :buttrock: :bannana_guitar: :ropebanana:

dotko

no neviem.. dneska nevyslo.. cital som to asi 4-5x a niektore otazky take ze som ani netusil co chcu.. 2.2. sa vidime.. dneska chybali 4 body :/

jozzzo

tiez gympel 70 %  bp
Človek žije celý život v hraničnej situácii. Žije na hranici medzi minulosťou a budúcnosťou....či?

vojto

lol pridavam sa do klubu 75% gymplakov :)

este pamko a mam veget  :buttrock:

Lukas

cawte neviete povedat  budu aj priklady na vipocet alebo len teoria ked hej tak ake priblizne dik

vicious

Quote from: Lukas on  18.01.2010, 20:02:18
cawte neviete povedat  budu aj priklady na vipocet alebo len teoria ked hej tak ake priblizne dik
vieme povedať, príklady nebudú - iba teória

revelc

85%
Bolo to v pohode :)
Takze, prvy semester je za mnou :)
Čo môžeš urobiť dnes odlož na pozajtra a ziskaš deň voľna.

"I'm a man of simple tastes. I enjoy dynamite...and gunpowder...and gasoline! "

tooom

Quote from: Lukas on  18.01.2010, 20:02:18
cawte neviete povedat  budu aj priklady na vipocet alebo len teoria ked hej tak ake priblizne dik

ja co si pamatam tie lahsie otazky (tazsie som si nejako nezapamatal ) :  energia elektr - po kvantach, kovova vazba, pauliho vyluc. princip, supravodivost - blizko absol.0, zvysenim tlaku rezistivita - klesne,atd...  bv

luky

gympl 85 %  :beer1:

buci

Quote from: luky on  19.01.2010, 00:05:46
gympl 85 %  :beer1:

taktiez gymko, len 70% :) povedal by som, ze som to len nahodou dobre natipoval :)

tibike262

pohoda staci si to precitat tak 5 krat  :whacko: a máš 95 % z testu   bp

ricco102831

ale treba mat aj samozrejme trosku stastia s otazkami....niektore boli predsa len tazsie  :)

Jurosh

cipana ja som jak cumel na ten vysledok  :ropebanana:

ale zas nebol to tazky test musim uznat ....

podarilo sa na 90 %  :beer1: masakeeeer !

Itachi7

Ooooou ..... nevie nahodou v akej učebni je zajtra o 8? Lebo som si to chcel teraz pozriet, ale nefunguje mi MAIS .... aspon nie to kde by som si to mohol pozriet .... tak som teraz v .... píííp ..... už o 8 mam a ja neviem ani kde .... Na 22 myslim že je len jeden termin ... teda jedna miestnost ... nejde niekto zajtra na tu skusku?

Palike

#124
Quote from: Itachi7 on  22.01.2010, 06:50:50
Ooooou ..... nevie nahodou v akej učebni je zajtra o 8? Lebo som si to chcel teraz pozriet, ale nefunguje mi MAIS .... aspon nie to kde by som si to mohol pozriet .... tak som teraz v .... píííp ..... už o 8 mam a ja neviem ani kde .... Na 22 myslim že je len jeden termin ... teda jedna miestnost ... nejde niekto zajtra na tu skusku?

22.01.2010 08:00
30 min.    ZIM_BC_E    PK6_PC7  ... vela stastia  :beer1:

EDIT: .. ehm az teraz som si vsimol ze to uz bolo dnes :D  :embarassed: tak sry :D