• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre Å¡tudentov Technickej Univerzity v KoÅ¡iciach.
 

ZEI

Started by petopetolkoo, 03.10.2009, 18:34:11

« predchádzajúce - ïal¹ie »

GayLordYebal

zdravim nema niekto odfoteny test zo ZEI ten 30bodovy ???  :embarassed:  thx

yvory

Quote from: GayLordYebal on  14.01.2010, 02:22:22
zdravim nema niekto odfoteny test zo ZEI ten 30bodovy ???  :embarassed:  thx

aj ja zajtra pisem ten 30 bodovy,pisal som ho dvakrat ale nespominam si co na nom bolo,pomohlo by mi to lebo sa mi jednoznacne nechce ucit dve tretiny skript

GayLordYebal

#177
dpc presne ja tiez 2x som to pisal :D prvykrat 14b ... teraz na opravnom 8 :D:D:D:D .... tak ako dost FAIL ... keby tu niekto mal ten test odfoteny zeby som si vspomenul na otazky , bo zas nezrobim, a potom sa mozem   :ringsmiley:

EDIT: Aspon odkial sa treba ucit, bo si fakt nepamatam...

abcdefgh

chcem sa spytat tych, co mali zei s dudasom, ci uz im zapisal body do maisu, lebo uz ma to zacina stvat....thnx

totaluser

jooooj uz pred vianocami 8)

abcdefgh

no dpc....ked mi hovoril vysledky tak som mal 26 bodov...dufam ze sa vtedy stary nesekol a nemal som menej a dufam ze len namna zabudol....asi mu budem musiet napisat mail...

stanulik

Quote from: abcdefgh on  16.01.2010, 03:48:34
no dpc....ked mi hovoril vysledky tak som mal 26 bodov...dufam ze sa vtedy stary nesekol a nemal som menej a dufam ze len namna zabudol....asi mu budem musiet napisat mail...

i keby si mal menej, zapisat ti to musi :)

Spoliator

Ani mne ešte nezapisal

dirge

tu opravnu z 14.1. uz zapisal :P ...mam C jupíííí :banana_guitar: :metal:

GayLordYebal

jj ja som tiez pisal 14.01 a hned 15.01 zapisal ...dal som na B :))) bp :ropebanana: