• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

UPS - zapich, skuska...

Started by ursus, 22.10.2009, 03:36:16

« predchdzajce - alie »

Mirec

Nech mi nikto nehovori ako mam zit,lebo ani jeden z vas nebude chciet za mna zomriet....rock and metal 4ewer

ricco102831

Quote from: Mirec on  16.01.2010, 02:32:42
nazdar...nasiel som na nete len 4 prezentacie z prednasok ...nie je ich viac??ak su tak kde?..thx  :metal:

www.ricco.tym.sk/index.php?as=tuke

metalbreath

Nazdar vie mi niekto povedat kedy budu opravne skusky z UPS? Diky moc :-)

Bigy

myslím že 8.februára budu

bizzy

Quote from: Bigy on  18.01.2010, 03:38:20
myslím že 8.februára budu

dúfam že mne ten dátum nebude potrebný  ap

peto2310

Quote from: bizzy on  18.01.2010, 03:40:51
Quote from: Bigy on  18.01.2010, 03:38:20
myslím že 8.februára budu

dúfam že mne ten dátum nebude potrebný  ap


LEN SA UZ NA RIADNY sak to dajak spravis a na tahak sa radsej vybodni zas ti zobere jak na matike  ;D

tibike262

tahak potrebny nie je  a uc sa len siete :D a ked nie si si isty ze tam je viacej spravnych staci dat spravnu 1 aj za to dostanes nejake bodiky ked mas 1 spravnu 1 nespravnu = 0,5 boda ked dobre sa pamätám XD

Leon

nebudu sa dat na skuske otvorit tie elektronicke skripta? :DD

mimexko

neviete da sa neako este upravit cas skusky, ked som sa nestihol prehlasit? nedalo by sa s niekym vymenit?

stricky


Bigy

Quote from: bizzy on  18.01.2010, 03:40:51
Quote from: Bigy on  18.01.2010, 03:38:20
myslím že 8.februára budu

dúfam že mne ten dátum nebude potrebný  ap
v to dúfaju všetci ;D

Mirec

Nech mi nikto nehovori ako mam zit,lebo ani jeden z vas nebude chciet za mna zomriet....rock and metal 4ewer

Leon

potrebujem z testu spraviť presne 50%,... zajtra bude prdel :DD, ešte, že idem až o 4tej po obede, Sobota dúfam už bude unavený fest :))))

bizzy

ja neviem koľko mi treba... ťažká matika :D zápočet 18%... test dáko naťukám  8)

Leon

tak to ti treba tak jak mne :D,.. teda ked tiez nemas 9 bodov za prednasky :P

markergl

tak to sme viaceri co potrebujeme 50% zo skusky vela stastia :hug: bv

miskotz

Quote from: markergl on  18.01.2010, 23:26:48
tak to sme viaceri co potrebujeme 50% zo skusky vela stastia :hug: bv

tak tak :-) vseckym vela stastia nech nam to zajtra vyjde  :laugh:
Otoč sa k svetlu a tiene ostanu za tebou

staniel

caute... stal sa mi taký problém, že som sa prihlásil na termín z UPS na 19.1.2009 o 11:25 a teraz som sa šiel pozrieť v akej to som miestnosti, a mne tam nabehol celkom iný dátum :( neviem čo sa stalo, ale som teraz v koncoch neviem čo mám robiť:( Pomôžete mi prosím? Som s paralelky C.

Itachi7

Tak .... čo by ste i poradili učiť sa.... čo bude na skúškach? A to bude určitečisto len  test? alebo bude aj niečo iné?

Jessica

Quote from: staniel on  19.01.2010, 03:07:13
caute... stal sa mi taký problém, že som sa prihlásil na termín z UPS na 19.1.2009 o 11:25 a teraz som sa šiel pozrieť v akej to som miestnosti, a mne tam nabehol celkom iný dátum :( neviem čo sa stalo, ale som teraz v koncoch neviem čo mám robiť:( Pomôžete mi prosím? Som s paralelky C.

Aj keď si sa nahlásil na 11:25, tak tam máš prísť celú hodinu čiže 11:00. Napíš svojmu skúšajúcemu o tom e-mail. Niektorí su takí fajn, že ti odpíše aj o takomto čase. Ale ak máš v maise napísaný na aký termín a čas si prihlásený, tak choď na skúšku v tom čase, ak ti skúšajúci neodpíše ináč.

staniel

ahojik jassica, mne tam nabehlo, ze som mal termin 11.1 pritom tam bola paralelka A,B a externisti..cize nic spolocne somnou..napisal som skusajucemu pred hodinku..teraz mi odpisal a povedal ze mozem prist o 11:05 :) takze vyriesene:)

Jessica

Quote from: staniel on  19.01.2010, 04:08:15
ahojik jassica, mne tam nabehlo, ze som mal termin 11.1 pritom tam bola paralelka A,B a externisti..cize nic spolocne somnou..napisal som skusajucemu pred hodinku..teraz mi odpisal a povedal ze mozem prist o 11:05 :) takze vyriesene:)

:thumbs-up:  :) super, len na tvojom mieste by som tam radšej prišla pred 11:00, lebo tak nám hovorili, že aj keď bude divný čas, tak máme prísť na celú hodinu. Veľa šťastia  ;)

PSYXEDELICUM

test bude tak ako zapoctovy s viacerymi moznostami odpovede? diks :)

Leon

bude aj s viacerymi a bude aj ze iba jedna

bizzy

44b z 66b... spokojnosť  8)