• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Prihlasovanie na predmety v LS

Started by themerlin, 25.01.2010, 22:32:44

« predchdzajce - alie »

Safyia

Ja by som aj napisala maila, kebyze viem kam to mam pisat...  cituje fei aktuality: , KSV, KJ a KTV sú uvedení v rozhraní mais na úvodnej stránke pod založkou Práva.
Bud som slepa, alebo je Mais blby alebo to tam nevedia poriadne napisat

peto2310

Quote from: Safyia on  11.02.2010, 04:43:44
Ja by som aj napisala maila, kebyze viem kam to mam pisat...  cituje fei aktuality: , KSV, KJ a KTV sú uvedení v rozhraní mais na úvodnej stránke pod založkou Práva.
Bud som slepa, alebo je Mais blby alebo to tam nevedia poriadne napisat


To som si aj ja vsimol ze nikde zlozka PRAVA v maise nieje no je to bezna vec u tohto systemu. MAIS forever

peto2310

Chcem len podat informaciu dalej telefonoval som s profesorkou na katedre jazykov ohladom ANGLICTINY pripravny kurz FEI a ta mi povedala ze anglina kurz je len pre tych co maju fakt male jazykove schopnosti a ucili sa anglinu trebrs rok alebo pre tych ktory anglinu este nemali a kurz vraj bude v piatok takze rozhodnite sa ako uz uznate za vhodne ja na to asi kaslem  8)

mcmaros

Kto sa chcel prihlasit na bedminton a neslo mu to s hlaskou napr. Priraďovaný študent neštuduje formu štúdia, na ktorý je obmedzená
> kontrolovaná rozvrhová jednotka predmetu štúdia. Telesná výchova II  - CL  Ut 16:30-18:00" tak uz je to opravene... chyba bola neuverite v com...  ap

Safyia

Quote from: mcmaros on  12.02.2010, 19:12:53
Kto sa chcel prihlasit na bedminton a neslo mu to s hlaskou napr. Priraďovaný študent neštuduje formu štúdia, na ktorý je obmedzená
> kontrolovaná rozvrhová jednotka predmetu štúdia. Telesná výchova II  - CL  Ut 16:30-18:00" tak uz je to opravene... chyba bola neuverite v com...  ap
Prihlasena :) No prezrad tu neuveritelnu chybu ;D

mcmaros

Znie to neuveritelne... ale v MAISe

Safyia

Quote from: mcmaros on  13.02.2010, 19:31:17
Znie to neuveritelne... ale v MAISe
:o :o :o :o Tak toto som absolutne necakala... kt by to bol povedal...  :puf:

freshmakerik

aj počítač je len človek..