• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

MATIKA 1 (kto zalozi dalsiu matiku tak ju rovno zmazem)

Started by ursus, 31.10.2009, 22:06:02

« predchdzajce - alie »

Itachi7

Chcel by som sa spýtať, lebo teraz neviem ako je to s tými 9 bodmi za prednášky ..... pre matiku, lebo niekde som ich dostal ale tu sa mi zda že nie, davaju ich na matike alebo nie? Alebo som sa len pomýlil?

kopro3

Coo? 9b za prednasky mas uz zapocitane v zapocte teda zapoctovka+body za prednasky...

Wuaaa zrobil som matikuu.  :ropebanana: Mamm  prazdniny... jee... dokonca na D normalne unreal  :bannana_guitar:

jozkoblond

chcem sa spytat....ked uz mam zapisanu znamku v maise....mem E 51% a vyhodnotenie mam zajtra..musim na to vyhodnotenie ist alebo netreba ???

kopro3

Ak si spokojny z 51 tak nemusis...(teda ak neces si pozriet pisomku) a kedze s 51b aj tak uz nic nenarobis k lepsiemu tak nemusis...

stricky


kopro3

Ved vravim ze nic k lepsiemu uz nenarobi... Tym bolo myslene ze ma sancu to aj do... mas E Tak bud spokojny...

Palike

nezdalo sa vam ze pri busovi boli niektore priklady na teorii aj take ktore neboli nikde vypracovane... ani v otazkach neboli?.. napr take ze definujte okolie bodu minus leziaca osmicka.. alebo aj ta inverzna matica.. hoc to nie je asi az take tazke ale dost ma prekvapila ta otazka kedze nebola nikde na tych papieroch :-$ .. ked daval teraz take otazky co da potom na dekanskom?.. take co ani na prednaskach nehovoril?  ???

kopro3

Ved ani ROLOVA veta nebola v tych otazkach... A uz ju dal 2.x...  No newa.... mne uz je tp v trubkeee mam D  :D

funes

no sak mate pravdu, ked som videl tie zadania....som chcel rovno odyst

bizzy

TY KOKOOOOOOOOOOOOOOOOOOS  ;D ja mam E 51 bodov  ;D

pri mne asi stali všetci sväty  8) cez pisomku ma upozornil asi 6x ale aj tak sa nado mnou zlutoval  8)

Palike

z coho sa budete ucit na dekansky?.. ked take debilne otazky dava?  :whacko:

kopro3

Ved z knizky... a otazky az take debilne neboli... len sa netrebalo spoliehat ze da tie otazky ktore dal na net...On nam to aj sam povedal na minulom vyhodnoteni... PS ta knizka je tu aj v elektronickej podobe uz viackrat upnuta...

Palike

Quote from: kopro3 on  03.02.2010, 00:50:14
Ved z knizky... a otazky az take debilne neboli... len sa netrebalo spoliehat ze da tie otazky ktore dal na net...On nam to aj sam povedal na minulom vyhodnoteni... PS ta knizka je tu aj v elektronickej podobe uz viackrat upnuta...

tak na minulom vyhodnoteni som nebol..a myslel som si ze to bude len z tych otazok... =/  no co uz... musim sa doucit este celu knihu =/ :whacko:

kopro3

Ja som si 2x presiel celu knihu = 2 dni + jeden den som si vypracoval vsetky otazky + dopisal vsetky pravdepodobne otazky...a posledny den pred skuskou uz len opakoval a cital... a pokusal sa z hlavy pisat, a pisat a pisat.. proste dostat to do ruky...

Palike


kopro3

Ako ja uz pomali ani neviem co je matika  bv   Ale pametam si navyse som dopisal rolovu vetu, cachyho vetu,taylorov polynom, obsah objem a dlzku krinky pomocou integralu... A proste aspon paru veci v knizke okolo bodov ktore on zadal... Take co vyzeraju ze su v ludskych silach zapametatelne a aspon k dacomu dobre :-D

turbo911

neviete niekto v akej miestnosti ma byt ta oprava z teorie pri busovi? je to v pondelok o 12:00...

funes

neviete niekto ake boli  teoreticke otazky na opravnom termine u Bušu, lebu uz neviem...  aty co boli na vyhodnoteni...nehovoril nieco este ze naco sa mame zamerat viac, alebo take daco??

turbo911

Quote from: funes on  07.02.2010, 15:41:02
neviete niekto ake boli  teoreticke otazky na opravnom termine u Bušu, lebu uz neviem...  aty co boli na vyhodnoteni...nehovoril nieco este ze naco sa mame zamerat viac, alebo take daco??
Nic nehovoril iba ze zajtra maju ti co mali viac ako polovicu bodov z prikladov opravak iba z teorie...len som si nezapametal kde to ma byt...a tie otazky tuu ochvilku hodim...mam to ofotene...


funes

fajn,,,dik za teoriu...na 2. opravnom si myslim ze da tiez take fajne otazky,,take perličky, čo su len tak nevyrazne napisane v knihe,,takze pozor aj na malicke definicie nezvyraznene...

funes

neviete niekto, či dr. Buša dáva body aj za postup, napr. pri priebehu funkcie, ak nieje správne všetko? alebo napr. pri integráloch, ak nieje úplne upravený konečný tvar integrálu..dá aspon nejaký ten bodík??

lecter

Quote from: funes on  09.02.2010, 21:22:44
neviete niekto, či dr. Buša dáva body aj za postup, napr. pri priebehu funkcie, ak nieje správne všetko? alebo napr. pri integráloch, ak nieje úplne upravený konečný tvar integrálu..dá aspon nejaký ten bodík??
podla toho, ake mas zadanie, ci vypocitat integral alebo vypocitat a upravit. na cvikach nam vravel, ze ak nie je zadane aj upravit, ale len vypocitat, tak to mozme nechat tak, aby sme nespravili zbytocne chybu.

kopro3

Dava body za vselico... Kokoca ani vysledok neni az taky potrebny... Napr mne v dvoch prikladoch dal plny pocet a to som mal bud nedopocitany vysledok (substitucia) alebo zly vysledok (obsah) lebo som si nevsimol v zadani o riadok nizsie napisane  x=4  :-D ale dostal som plny pocet za tie priklady... proste veelmi korektne opravoval na mojom opravnom...

Palike

chcem sa spytat.. na vyhodnoteni dava busa ake otazky?.. lebo sa mi zda ze na minulom daval nieco z toho co bolo na pisomke ale dotycny to nevedel?.. alebo ako to je?.. a dava priklady alebo teoriu?..a neviete ako treba zintegrovat e^x + 1/e^-x +1 ? ... teraz neviem presne ci e^-x bolo v menovateli alebo v citateli.. ale zda sa mi ze to bolo tak  ???