• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

MATIKA 1 (kto zalozi dalsiu matiku tak ju rovno zmazem)

Started by ursus, 31.10.2009, 22:06:02

« predchdzajce - alie »

kopro3

mam odfotenu celu pisomku aj zo zadaniami... Busa E  var A... ale teraz nestiham to sem hodit... snad bude stacit zajtra... alebo sa dakto najde co si to snad pameta...

funes

Quote from: kopro3 on  20.01.2010, 15:36:43
mam odfotenu celu pisomku aj zo zadaniami... Busa E  var A... ale teraz nestiham to sem hodit... snad bude stacit zajtra... alebo sa dakto najde co si to snad pameta...
jasne staci, ked budes mat cas, hlavne ze to bude pred opravakom

dirge

myslite si že na opravnom budu tie iste otázky ako na riadnom termine?  ??? (Džurina)

ursus

Quote from: dirge on  20.01.2010, 21:23:06
myslite si že na opravnom budu tie iste otázky ako na riadnom termine?  ??? (Džurina)
tak to by bol dobry joke ak by bolo presne to iste ;D
So this router walks into the doctor's office...
- Doctor, it hurts when IP.

kopro3

Uz mam po vsetkych skuskach... (okrem matiky samozrejme..) takze som si nasiel cas hodit foto z testu na net... je to busa E variant A. Snad niekomu pomozu... Btw keby ste niekto mali aspon na papiery vypracovanu teoriu (nemyslim to čo bolo na pisomke ale vseobecne co sa mam ucit na skusku...)... a co japodrobnejsie dajte to pls sem aspon odfotene diky...
  http://www.sendspace.com/file/jg8iun - SKUSKA v A

James144

Quote from: n3r0 on  21.01.2010, 19:21:06
        ...má niekto vypracovanú teóriu paralelka B ..dajte to sem :) thx

ty vole vypracovanú teóriu tu dávali už aspoň 5x z toho ja 3x  :whacko:

Palike

a neviete niekto nahodou ako mali byt tie odpovede ANO-NIE pre A,B s busom? ...  :embarassed:

kopro3

teoria odpovede u busa A mali byt ANO ANO  vysvetlenie  e na -x   a druhe ano je  napr graf tg, cotg...

Tomek_MI

Neviete, zvykne davat Busa na opravaku tie iste testy ako na normalnom termine?

dEVIANT

Quote from: Tomek_MI on  26.01.2010, 01:57:32
Neviete, zvykne davat Busa na opravaku tie iste testy ako na normalnom termine?

Minulý rok som bol na riadnom, opravnom, aj dekanskom termíne a - nezvykne!  :)
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

kopro3

Kedze si si to minuli rok skusil... chcem sa spytat... mal si pocit ze opravny je tahsi a dekansky najtahsi? alebo ako mu prislo take priklady dal? (predtermin je asi jasne ze je kusa lahsi...)

dEVIANT

Quote from: kopro3 on  26.01.2010, 02:33:49
Kedze si si to minuli rok skusil... chcem sa spytat... mal si pocit ze opravny je tahsi a dekansky najtahsi? alebo ako mu prislo take priklady dal? (predtermin je asi jasne ze je kusa lahsi...)

Hmm...všetky boli približne rovnaké. Necítil som žiadne veľke rozdiely...
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

Tomek_MI

No ja idem teraz na opravny termin, ako na dekansky urcite ist nechcem. Ale proste musim spravit, lebo som druhak. Ak nespravim, letim. Snad nebude taka svina, ze mi neda skusku, ked budem aspon nieco vediet. Ako myslim, ze mam sancu. Neviete, pri vyhodnoteni ak chyba do nejakych 5 bodov, zvykne davat nejake priklady alebo otazky?

dEVIANT

Quote from: Tomek_MI on  26.01.2010, 02:53:34
No ja idem teraz na opravny termin, ako na dekansky urcite ist nechcem. Ale proste musim spravit, lebo som druhak. Ak nespravim, letim. Snad nebude taka svina, ze mi neda skusku, ked budem aspon nieco vediet. Ako myslim, ze mam sancu. Neviete, pri vyhodnoteni ak chyba do nejakych 5 bodov, zvykne davat nejake priklady alebo otazky?

Keď budú chýbať dva tak možno. Mne chýbali 4 a poslal ma na dekanský :D
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

Tomek_MI

Ale to si bol prvak alebo si uz opakoval ten predmet?

dEVIANT

Quote from: Tomek_MI on  26.01.2010, 02:59:18
Ale to si bol prvak alebo si uz opakoval ten predmet?

Prvák. Ale zas keď si druhák a opakuješ, tak ti ešte môže povedať, že čo tu chceš keď nevieš za dva roky naškrabať 51. Takže na to by som sa moc nespoliehal...radšej sa pouč teóriu :D
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

Tomek_MI

No jasne, ze sa budem ucit. Uz aj na doucko chodim z matiky, proste musi sa podarit naskrabat aspon tych 51 bodov. Len pri zapichu 21% to bude dost sranda. Ale priklady v kombinacii s teoriou by sa mali dat zvladnut. Ako Busa opravuje teoriu? Je aspon on normalny pri teorii?

dEVIANT

Quote from: Tomek_MI on  26.01.2010, 03:03:40
No jasne, ze sa budem ucit. Uz aj na doucko chodim z matiky, proste musi sa podarit naskrabat aspon tych 51 bodov. Len pri zapichu 21% to bude dost sranda. Ale priklady v kombinacii s teoriou by sa mali dat zvladnut. Ako Busa opravuje teoriu? Je aspon on normalny pri teorii?

Vieš čo ani neviem. Ale ako počúvam terajších prvákov, tak je asi "najlepší a najnormálnejší" prednášajúci. Ja som sa s nim raz bavil pred stavebnou aj o futbale kým som čakal na brata a on na dzurinu a spol, bo šli hrať futbal do telocvične :D Takže máš najlepšie predpoklady aspoň na to E :D
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

Tomek_MI

Takze primarny ciel na pondelok. :-D
Vediet pocitat  neurcite integraly a limity. Vediet dat dokopy priebeh funkcie a nabiflit sa teoriu. S radostou mozem oznamit, ze uz sa na tom pracuje. :-D Tak drzte palce peoples a diky za informacie kamo.

Bigy

Neviete, ako je to u Dana zvykne davat na opravaku tie iste testy ako na normalnom termine? alebo aspon priblizne rovnaka obtiaznost alebo tazsie?

Nargil

Tiez by som rad vedel ako je to u Busu, ci budu na opravnom termine tie iste testy ako na normalnom alebo nie. Ak niekto o tom nieco viete prosim dajte vediet :)

dEVIANT

Quote from: dEVIANT on  26.01.2010, 02:07:58
Quote from: Tomek_MI on  26.01.2010, 01:57:32
Neviete, zvykne davat Busa na opravaku tie iste testy ako na normalnom termine?

Minulý rok som bol na riadnom, opravnom, aj dekanskom termíne a - nezvykne!  :)

Niekedy si treba najprv prečítať aspoň stranu dozadu  :P
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

bizzy

mam opravak 1.2 s mr. danom... niekde som pocul ze dava na opravnom skupiny A a B, babske keci?  ???


Bigy

Quote from: bizzy on  27.01.2010, 01:58:26
mam opravak 1.2 s mr. danom... niekde som pocul ze dava na opravnom skupiny A a B, babske keci?  ???



Hmm a to kde si počul? Vôbec by som sa nepohneval keby to tak bolo  ;D aká si skupina bizzy?

staniel

Čaute, neviete ako to prebieha na opraváku u Klešča??? Testy sú podobné, či ťažšie?? Ďakujem