• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

MATIKA 1 (kto zalozi dalsiu matiku tak ju rovno zmazem)

Started by ursus, 31.10.2009, 22:06:02

« predchdzajce - alie »

Palike

preco je limita bliziaca sa do nekonecna ln x/x rovne nule?

totaluser

lebo ked si uvedomis graf prirodzeneho logaritmu zistis



ze ti vyjde nekonecno/nekonecno




L´hospital



0

Palike

vdaka.... a chcem sa spytat z coho ste sa ucili na teoriu?.. z toho co tu niekto upol na 6tej stranke? je to dobre tam? .. skusku mam s busom budu take otazky aj pri nom?

vojto

Quote from: Palike on  11.01.2010, 20:33:39
vdaka.... a chcem sa spytat z coho ste sa ucili na teoriu?.. z toho co tu niekto upol na 6tej stranke? je to dobre tam? .. skusku mam s busom budu take otazky aj pri nom?

toto sa nauc:

http://web.tuke.sk/fei-km/otazkyMA1.doc

Palike

Quote from: vojto on  11.01.2010, 20:35:26
toto sa nauc:

http://web.tuke.sk/fei-km/otazkyMA1.doc

ale ked som nechodil velmi na prednasky odkial sa to mam naucit?...

miskotz

Quote from: Palike on  11.01.2010, 20:37:50
Quote from: vojto on  11.01.2010, 20:35:26
toto sa nauc:

http://web.tuke.sk/fei-km/otazkyMA1.doc

ale ked som nechodil velmi na prednasky odkial sa to mam naucit?...

no co si spominal ze nekto upol vypracovane veci co minuly rok vypracovali ja sa stade ucim :-) uvidime ako bude :-D
Otoč sa k svetlu a tiene ostanu za tebou

vojto

Quote from: Palike on  11.01.2010, 20:37:50
Quote from: vojto on  11.01.2010, 20:35:26
toto sa nauc:

http://web.tuke.sk/fei-km/otazkyMA1.doc

ale ked som nechodil velmi na prednasky odkial sa to mam naucit?...

Yay dobra otazka! No vies, ono tie prednasky nie su zo srandy :)

:) Este mas skripta, ja som sa tiez vacsinu ucil zo skript, aj ked mam poznamky z prednasok. bv

Palike

Quote from: vojto on  11.01.2010, 20:52:49

Yay dobra otazka! No vies, ono tie prednasky nie su zo srandy :)

tak vies.. ja som tam zo zaciatku aj chodil... ale po tom co som niekde stratil zosit z matiky som sa na to tazko vybodol  ???

ursus

So this router walks into the doctor's office...
- Doctor, it hurts when IP.

bizzy

nerobil niekto tahak na teoriu vo worde? mohol by to sem upnut... zajtra mam skusku a dako nestiham  ah:

kopro3

Ano prave som ju dokoncil... Boha robota jak pre otroka... krista ved to sa opisat nedalo neze zapametat...  Jojj normalne ju necem upnut koli tomu kelo roboty mi dala... ale co uz zvami. Tak ak dakomu pomoze tak aspon diky napiste nech ma to hreje pri srdci. Neni tam vsetko ale vecina a ak by ste nasli daku chybu dajte pls vediet.
http://www.sendspace.com/file/baeyo8
A opovazte sa niekto zajtra dako dat najavo ze mozna daky tahak mame !!! Ale dufam ze tu nechoda zadne ku... podrazacke ako na strednu.

bizzy

DAKUJEM KÁMO  ;)

určite si teraz pomohol nie len mne... fakt mi to padlo  :hug:

PSYXEDELICUM


brady

Urcite to dakomu mozno pomoze,ale je toho strasne malo...
Je jasne,ze na tahak sa tam viac nezmesti...len sa ucte aj ine...bo dopadnete ako ja :D Ze idem KO

miskotz

ja by som sa chcel spytat najme tych co uz boli, ze co si mam odnest, myslim dvojharok? a treba nato vytlacit aj tu kktinu prednu stranu? abo staci jak na zapocte ze som s petom napisal meno skupina atd?   ;)
Otoč sa k svetlu a tiene ostanu za tebou

kopro3

Hodina 12. ta bude zajtra o 12:10... Ja viem ze tam vsetko neni... ale to co som vedel som nepisal (cca 7bodov) a jak som pocul tak dokazi tiez neboli (teda dufam ani nebudu) tak som ich tam nedaval kedze zaberaju haaafo miesta... A nic ku nevlastnemu integralu som nenasel a pravdu povediac som uz nemal nervy... posledne 8 dni len sama matika a vcera 11 hodin nonstop ucenie matiky... + dnes sranim sa z m.ecuation... a hladani odpovedi na tie debilne otazky...

totaluser

Quote from: miskotz on  12.01.2010, 01:26:57
ja by som sa chcel spytat najme tych co uz boli, ze co si mam odnest, myslim dvojharok? a treba nato vytlacit aj tu kktinu prednu stranu? abo staci jak na zapocte ze som s petom napisal meno skupina atd?   ;)

hej treba dvojharok s vytlacenou hlavickou


MiuQo

Možete mi povedať čas kedy je vyhodnotenie skúšky čo bola dneska ráno o 7:30 v ZP1 s Kleščom? Zabudol som si to poznacit a uz som zabudol :D

tooom

ani ja si napamatam...ale dufam ze vysledky budu vecer v maise ...

padre


brady

Dnesna Matika ma fakt dostala....neviem ci len ja som taky debil,ale odovzdal som prazdne papiere...

Maxim88915

No mne sa Matika dnes nepodarila, co je vynou mojou aj toho faktu ze tento termin bol narocnejsi ako predtermin. V predtermine bola Teoria jednoduchsia, a takysto tam nebol nevlastny integral ! Som zvedavy kto ten nevlastny integral vobec do tej teorie nacarbal tak ako to ma byt.
Priklady som spravil tak ze som ich nespravil, resp nedopocital. Kuriozitka je ze obsah my visiel nulovy, aj ked postup nasvedcoval spravny vysledok. Hadam za postup Dano nieco da, vsak ? Inak mozem ist rovno na opravak. Nuz ucil som sa Teoriu celkom poctivo, lenze nie to co som mal. Ten tahak z teorie prakticky neobsahoval vsetko to co sme mali na skuske, skoda toho.

Tie "officialne tahaky" boli takysto na prd, kedze sme ich nemohli pouzivat :(

No ako ste dopadli vy ?

Sig and Avy made by me

tooom

hmm to je divne...lebo my sme ofic. tahak u Klesca pouzivat mohli...