• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

MATIKA 1 (kto zalozi dalsiu matiku tak ju rovno zmazem)

Started by ursus, 31.10.2009, 22:06:02

« predchdzajce - alie »

vojto

Quote from: James144 on  07.01.2010, 05:59:59
Quote from: James144 on  12.12.2009, 16:09:03
Tak nakoniec sa mi podarilo nájsť vypracované otázky z minulého roka(Buša) Tu ich máte: http://rapidshare.com/files/319744555/matika.rar.html  :buttrock:

Jemine vy ste brzdy veď som písal že vypracované otázky máte na 6.strane hlavne že máte čas skenovať celu knihu :D Sa tu jak pako citujem kvôli vám :D toto je už fakt posledný pokus :D

Inac diki, toto mi vcera vecer celkom pomohlo, az na tie dokazy pre kriterium o monotonnosti, to sa mi nelubilo, urcite sme to tak nemali na prednaske bq

Ale diki za namahu to skenovat & uploadovat.

James144

Quote from: P-E-K-Y on  07.01.2010, 06:23:37
mohol by si to pls upnut niekde inde lebo sa to uz cely den snazim stiahnut a nejde  ??? ako free user...
Mám strašne pomalí net nejde mi uploadovať všade na uložisko sa mi nepodarilo tak snáď to pôjde z tade

http://share-rapid.com/stahuj/771964/matika.rar


Mirec

nazdar ..ja som z D6 nema niekto temy na teoriu???
Nech mi nikto nehovori ako mam zit,lebo ani jeden z vas nebude chciet za mna zomriet....rock and metal 4ewer

Safyia

Taakze po dnesnej matike... co si pamatam z teorie bolo v nasej skupine - 1 ekvivalentne upravy v matici /4b
                                                                                2 derivacia podielu vseobecne + daky priklad tam bol /3b+3b
                                                                                3 lagrangeova veta + graficke znazornenie /5b+3b
                                                                                4 definovat konkavnost, a ako zistime ci je fcia konkavna /6b
                                                                                5 veta o substitucii neurc. integralov /6b

Priklady - priebeh funkcie: x^2/(x^2+4) /10b
             integraly: sin^3x/(2-cosx), 2x/(x^2-x+1) / 5b,5b
             dotycnicu a normalu k e^x/2 + 1, T(x,0 alebo 0,y? nvm) /5b
             objem rotacneho telesa x=y^2, y=x^2 /5b

ojko

lagrangeova veta + graficke znazornenie /5b+3b
???? a to je co o tom som nepocul :D
                                                                               

Safyia

Quote from: ojko on  07.01.2010, 19:38:58
lagrangeova veta + graficke znazornenie /5b+3b
???? a to je co o tom som nepocul :D
                                                                               
skripta mat 1, strana 61 :D

revelc

Quote from: ojko on  07.01.2010, 19:38:58
lagrangeova veta + graficke znazornenie /5b+3b
???? a to je co o tom som nepocul :D
                                                                               

To je BEST OF veta :D

Inak si myslim (moj skromny nazor) , ze skupina A mala tazsie priklady , ale lahsiu teoriu
Čo môžeš urobiť dnes odlož na pozajtra a ziskaš deň voľna.

"I'm a man of simple tastes. I enjoy dynamite...and gunpowder...and gasoline! "

cenki

Druha skupina
- Cramerovo pravidlo
- Kedy je priamka x=a ABS
- L Hospital + ako by sme upravili 0*infinity
- Derivacia zlozene fcie + f(x)=2^(sinx)
- Definovat perpartes pri ucityc integraloch

Priklady - priebeh funkcie: 2x/(x-1)^2
            integraly: x^3*lnx, 1/ (x^1/2 + x^1/4)
            obsah: x=y^2 y=x-2
            jednostranná limita lim (sinx/cosx)-(1/x) as x to 0+

cenki

Quote
To je BEST OF veta :D

Inak si myslim (moj skromny nazor) , ze skupina A mala tazsie priklady , ale lahsiu teoriu
Kvoli tym prikladom mozno bude opravny termin. B skupina mala lahke priklady (priebeh dotycnica pekne vychadzalo)

Safyia

A podla mna to bolo vyvazene. Vy ste mali zas ovela lahsie integraly...Ale zas kazdy hovori podla toho, co sa najlepsie naucil :D

ojko


cenki

Quote from: Safyia on  07.01.2010, 20:03:58
A podla mna to bolo vyvazene. Vy ste mali zas ovela lahsie integraly...Ale zas kazdy hovori podla toho, co sa najlepsie naucil :D
Ty bys mala byt ticho... knizka pod lavicou na teoriu a priklady nic. Ze?

dEVIANT

Quote from: cenki on  07.01.2010, 20:21:38
Quote from: Safyia on  07.01.2010, 20:03:58
A podla mna to bolo vyvazene. Vy ste mali zas ovela lahsie integraly...Ale zas kazdy hovori podla toho, co sa najlepsie naucil :D
Ty bys mala byt ticho... knizka pod lavicou na teoriu a priklady nic. Ze?

Som na ňu hrdý  :'(

Ale súhlasím, že ta skupina čo dala Lea bola lahšia...mať pred rokom také, dám na prvý krát, nie na dekanský :D
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

Safyia

Quote from: ojko on  07.01.2010, 20:08:15
a co ma potom hovorit ten co sa nic neucil? :D
Mno ved to hovorim ja... a ja som sa neucila...teda takmer, nieco som si pozrela :D
Quote from: cenki on  07.01.2010, 20:21:38
Ty bys mala byt ticho... knizka pod lavicou na teoriu a priklady nic. Ze?
ej ticho tam! Teorku som vedela i tak, hladala som tam priklady :D ale nenasla som, co som chcela :/ :D
Quote from: dEVIANT on  07.01.2010, 20:40:01
Som na ňu hrdý  :'(
ďakujem, bez tvojej podpory by som to nezvladla ;D ;D Teda... este stale neviem ci som to zvladla :D

smelyzajo


Safyia

Quote from: smelyzajo on  07.01.2010, 21:45:28
kedy budu uz tie vysledky?z matiky??????????
Skus sa pozriet na maise, ja tam uz mam... Alebo zajtra o desiatej vyhodnotenie. :)

smelyzajo

a to ako ak do zajtra tam nebudem mat ziadne vyhodnotenie tak musim prist zajtra na vyhodnotenie podla poradoveho cisla??a vlastne musim tam prist??

ojko


Quote
Mno ved to hovorim ja... a ja som sa neucila...teda takmer, nieco som si pozrela :D
ty ze si sa neucila dobry vtip :D :D :D :D :D :D

vojto

Hm blbe, my este furt nemame vysledky .. Som si aj napisal skript, zeby mi poslal email ked budu, lebo by ma porazilo sa tam kazdych 5 minut pozerat ..

smelyzajo

ja tam este tiez nic nemam napisane a ako uz vazne stracam nervy

Safyia

Quote from: ojko on  07.01.2010, 22:29:38

Quote
Mno ved to hovorim ja... a ja som sa neucila...teda takmer, nieco som si pozrela :D
ty ze si sa neucila dobry vtip :D :D :D :D :D :D
ej neucila som sa! Sla osm off ale furt som radsej daco ine robila :D Su ludia co to dosvedcia! ;D A aj co som sa ucila som zabudla :D
A nespamuj tu do matiky! :D
A neviem, ja som obla v poradi 19-ta tusim, tak mozno to zaradom nahadzuju...alebo ako im pod ruku pride.

vojto

Quotena serveri prave prebieha systemova udrzba

No ta vyborne! Opat raz sa MAIS predviedol  :whacko:

Ja ked sa hned nedozviem co mam z tej skusky asi osobne pridem ten MAIS rozkopat  bu

vicious

Dajakí ste nedočkaví... ;D
ja som mal predmtermin v piatok, povedali nám že vysledky budu až v pondelok a nakoniec tam boli v nedeľu večer :laugh:

revelc

Quote from: vojto on  07.01.2010, 22:33:58
Hm blbe, my este furt nemame vysledky .. Som si aj napisal skript, zeby mi poslal email ked budu, lebo by ma porazilo sa tam kazdych 5 minut pozerat ..
To je pravy informatik :) :D
Čo môžeš urobiť dnes odlož na pozajtra a ziskaš deň voľna.

"I'm a man of simple tastes. I enjoy dynamite...and gunpowder...and gasoline! "