• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

MATIKA 1 (kto zalozi dalsiu matiku tak ju rovno zmazem)

Started by ursus, 31.10.2009, 22:06:02

« predchdzajce - alie »

neucilasom

UZ sa to ucim tvrdych 15 minut a prestava ma to bavit ! Ja viem ze nespravim zajtra lebo priklady vobec neviem ratat ucim sa teoriu len preto lebo sa hanbim odovzdat prazdny papier. Ale asi sa na to vykaslem idem zahrat Fifu super hra. alebo sa zacnem ucit UPS na pondelok inak z Pam - ka uz mam skusku mozte mi pogratulovat. aky tahak by sa dal zobrat na matiku? ja by som zobral knihu ale ked zbada a zobere mi ju z coho sa budem ucit na opravny termin? Neviete v ELFE este maju matiku 1?

vojto

lol .. ta veruze ked uz hrat, ta radsej wowko .. ale to teraz nie je podstatne ..

ja mam takuto taktiku: treba mi 25 bodov, naucim sa teorku, lebo tam ma neprekvapia nejakym dementnym prikladom, a ked budem mat stastie dostanem aspon tych 25 za teorku a hadam aj cosi za priklady .. a bude aspon E=excelentny ..

:)

neucilasom

Dobra taktika Vojto len nebud prekvapeny ked dostanes dajaky priklad v ramci teorie :D

Petrinho

Quote from: vojto on  06.01.2010, 22:24:31
lol .. ta veruze ked uz hrat, ta radsej wowko .. ale to teraz nie je podstatne ..

ja mam takuto taktiku: treba mi 25 bodov, naucim sa teorku, lebo tam ma neprekvapia nejakym dementnym prikladom, a ked budem mat stastie dostanem aspon tych 25 za teorku a hadam aj cosi za priklady .. a bude aspon E=excelentny ..

:)
ja to ide spravit presne tak isto :D

neucilasom

Jak leti ten cas nic nestiham este som len pri funkciach

mepo

caute, nema dakto dobry tahak z teorie na matiku??? v piatok mam skusku, surne by som potreboval   ???

James144

Quote from: vojto on  06.01.2010, 22:24:31
lol .. ta veruze ked uz hrat, ta radsej wowko .. ale to teraz nie je podstatne ..

ja mam takuto taktiku: treba mi 25 bodov, naucim sa teorku, lebo tam ma neprekvapia nejakym dementnym prikladom, a ked budem mat stastie dostanem aspon tych 25 za teorku a hadam aj cosi za priklady .. a bude aspon E=excelentny ..

:)

Hej presne toto som si povedal keď som išiel minulí rok na dekanský :D učil som sa teóriu že istota lebo u príkladov sa furt môžeš pomýliť a Buša mi z nej dal 6/30bodov ale tak bola to moja chyba aj keď som tam napísal podľa mňa na viac ako 6b :D ale minulí rok bola ta teória oveľa ťažšia ako tento rok. Tento rok na predtermíne napr nebol ani jeden dôkaz.

vojto

no ta zase nesom blby, zeby som priklady nevedel .. to len priorita teoria .. a nasa paralelka ma aj otazky, cize by to nemuselo byt take zle ..

James144

Quote from: vojto on  06.01.2010, 22:59:53
no ta zase nesom blby, zeby som priklady nevedel .. to len priorita teoria .. a nasa paralelka ma aj otazky, cize by to nemuselo byt take zle ..
Otázky majú tuším všetky paralelky a sú takmer tie isté pre každú paralelku na 6tej strane som ich tu uploadol vypracované


neucilasom

Neviete niekto kde je ZP4 ? Bo kamoš nevie a ja viem ale mu to nechcem povedat ale chcem aby to vedel a ked to napisete sem tak si to moze aj on precitat a nemusim mu to hovorit ja ;D

vojto

Quote from: neucilasom on  06.01.2010, 23:43:41
Neviete niekto kde je ZP4 ? Bo kamoš nevie a ja viem ale mu to nechcem povedat ale chcem aby to vedel a ked to napisete sem tak si to moze aj on precitat a nemusim mu to hovorit ja ;D

este raz a pomaly  :puf:

neucilasom

Quote from: vojto on  07.01.2010, 00:18:17
Quote from: neucilasom on  06.01.2010, 23:43:41
Neviete niekto kde je ZP4 ? Bo kamoš nevie a ja viem ale mu to nechcem povedat ale chcem aby to vedel a ked to napisete sem tak si to moze aj on precitat a nemusim mu to hovorit ja ;D

este raz a pomaly  :puf:


Drahy moj kamos Vojto v podstate sa len pytam ci neznas kde treba ist ked niekto chce ist do ZP4  to viem ze budova Zdruzene poslucharne len neznam ktore poschodie a na ktoru stranu

neucilasom

Joj a este som chcel ci sa spolu so mnou niekto nevydrbe na Matiku a pojdeme na Pivo bo tuto kamos na izbe nechce on sa bude ucit do rana do 7:00 a potom bere oblek a ide na skusku po vysnivane E-cko

neucilasom

Joj a este som chcel ci sa spolu so mnou niekto nevydrbe na Matiku a pojdeme na Pivo bo tuto kamos na izbe nechce on sa bude ucit do rana do 7:00 a potom bere oblek a ide na skusku po vysnivane E-cko

vojto

Quote from: neucilasom on  07.01.2010, 00:31:46
Joj a este som chcel ci sa spolu so mnou niekto nevydrbe na Matiku a pojdeme na Pivo bo tuto kamos na izbe nechce on sa bude ucit do rana do 7:00 a potom bere oblek a ide na skusku po vysnivane E-cko

Pojdem s tebou na pivo hned po matike :D .. Ale sak cosi, chod, aspon uvidis, jake budu priklady, odovzdas prazdny papier a nabuduce to bude o nieco lahsie :)

vojto

Ludia, kto by mi vedel kusa vysvetlit toto:

•   Sformulujte kritérium  pre zisťovanie kedy je funkcia rastúca na intervale  (dôkaz).

Akoze chapem, ze podla Lagrangeovej vety je tam existuje nejake c = f(x2)-f(x1)/x2-x1

A chapem, ze x2-x1 je vacsia ako nula, a aby f(x2)-f(x1) bolo vacsie ako nula, tak hento c, musi byt asi kladne ci jake .. Ale ta do riti, skade ja viem, jake je to c ???

totaluser

prva derivacia v bode c je kladna ak je funkcia rastuca, to je predpoklad ;)

vojto

jaaj aha :D hehe

no a ktora veta to tvrdi ze

f'({co_tu_ma_byt}) = f(x2)-f(x1)/x2-x1

Lagrangeova? Ci?


dirge

Ak nepôjdem na HT tak mam pravo na opravný ?

PS: a nezabudnite opísať otázky a pekne to sem nahádzať :D

neucilasom

PAM - ko mam UPS zrobim ZIM zrobim ostavaju mi este 2 tyzdne na matiku potom zrobim aj matiku na opravnom lebo priznavam ucit sa jeden den to nestaci no a budem mat este 2 tyzdne prazdnin zo skuskoveho? to co za system? Niekedy to bolo o mnoho tazsie mam znamych co chodili pred 8-10 rokmi a potili krv na tejto skole . No teraz to mame o mnoho lahsie vdaka Americkemu systemu. Vivat American ACADEMIA!!! ;D ;D ;D

totaluser

Quote from: qwertyui3 on  06.01.2010, 23:13:24
naskenovane knihy na matiku    teoria + priklady  v pdf 

http://dbteam.wz.cz/matematika1_teoria.pdf

http://dbteam.wz.cz/matematika1_priklady_.pdf


dik moc

akurat v teorii ti chybaju strany 34, 35, 38, 42
a v prikladoch strany 40, 41, 49, 108, 109

mohol by si ich prosimta dofotit?
dakujem  velmi pekne (stacia mi tie strany, do PDF si ich viem dat aj sam a spravit z toho searchable image)

James144

Quote from: James144 on  12.12.2009, 16:09:03
Tak nakoniec sa mi podarilo nájsť vypracované otázky z minulého roka(Buša) Tu ich máte: http://rapidshare.com/files/319744555/matika.rar.html  :buttrock:

Jemine vy ste brzdy veď som písal že vypracované otázky máte na 6.strane hlavne že máte čas skenovať celu knihu :D Sa tu jak pako citujem kvôli vám :D toto je už fakt posledný pokus :D

P-E-K-Y

mohol by si to pls upnut niekde inde lebo sa to uz cely den snazim stiahnut a nejde  ??? ako free user...