• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

MATIKA 1 (kto zalozi dalsiu matiku tak ju rovno zmazem)

Started by ursus, 31.10.2009, 22:06:02

« predchdzajce - alie »

padre

Quote from: staniel on  27.01.2010, 14:34:18
Čaute, neviete ako to prebieha na opraváku u Klešča??? Testy sú podobné, či ťažšie?? Ďakujem

staniel ty si nespravil?

bizzy

Quote from: Bigy on  27.01.2010, 04:49:26
Hmm a to kde si počul? Vôbec by som sa nepohneval keby to tak bolo  ;D aká si skupina bizzy?

D-6

ale od LS externista  ;D


Bigy

Quote from: bizzy on  28.01.2010, 15:41:42
Quote from: Bigy on  27.01.2010, 04:49:26
Hmm a to kde si počul? Vôbec by som sa nepohneval keby to tak bolo  ;D aká si skupina bizzy?

D-6

ale od LS externista  ;D


Oni to asi maju zaplatené ze len skupiny A a B ;D

FC Aresnal

testy co boli u Dana na normalnom termine ked niekto ma by ich tu mohol zavesit....dakujem :)

kopro3

Caw... Dnes som niekomu na "seminary" slubil ze mu poslem skrs toto forum veci potrebne na uspesne absolvovanie skusky... V tom rare su pdf kde su krasne pekne postupne vysvetlene : Limity, integraly(aj obsahy a spol) , priebehy funkcii+ knizka z teorie a prikladov ktore tu uz boli niekym upnute.  BTW vdaka tym pdf viem integrovat neviem co by som si bez nich pocal.

http://www.sendspace.com/file/gobxfg


kopro3

To je take "posedenie" pre masochistov ktory bud nic nevedia alebo chcu zistit ze nic nevedia... ja som sa o tom dozvedel nahodou tak ze skusim... pytal som sa otazku na ktoru som chcel odpoved ano nie a nakonic som tam bol 40min... Vam poviem ze radsej ako ist tam si poriadne prestudujte to co som dal vysie... pocitat sa s tym isto naucite... a teoriu... to len byflenie tam nic ine nepomoze...

bizzy


Tomek_MI

Suhlasim s kolegom, ze tie pdf su uplne super, nenachadzam slov.

Nasher

Nevie niekto nahodou co cakat na opravaku u baculikovej? je to tazsie alebo ako?

bizzy

pomoze ti ked ti niekto napise ci to bude lahsie alebo tazsie? uc sa  ;D

Tomek_MI

A ako to bude na opravaku u Busu? Da sa pri teorii unho nachytat body?

funes

vypracovana teoria otazok od Bušu, co tu bola uz niekolko krat rozoberana...na kolko percent sa jej da verit?alebo na kolko je vypracovana spravne? porovnaval to niekto?

staniel

čaute, treba aj teraz si vytlačiť ten dvojhárok??

neucilasom

Caute neviete ci sa nebude odkladat skuska koli kalamite???

Palike


Tomek_MI

Quote from: funes on  31.01.2010, 15:51:02
vypracovana teoria otazok od Bušu, co tu bola uz niekolko krat rozoberana...na kolko percent sa jej da verit?alebo na kolko je vypracovana spravne? porovnaval to niekto?

Cau. No ja sa z tej teorie ucim, ale aspon to, co som porovnaval so skriptami tak bolo urobene dobre. Osobne si myslim, ze je dobre vypracovana.

Tomek_MI

Quote from: staniel on  31.01.2010, 16:03:22
čaute, treba aj teraz si vytlačiť ten dvojhárok??

Samozrejme, ze treba priniest dvojharok s vytlacenou hlavickou. Bez toho tam radsej ani nechod.

staniel


dirge


staniel

ale bude sa to dať vytlačiť nie?? Na prvom termíne keď som bol tak sa dalo:)

kopro3

Boha ja k obleku neberem za krista te "slusne topanky"... Mam pekne cierne vibrami... myslite ze budu nevhodne? Hladka koza cisto ja lakovky :-D... Uz mi pomali cipi na zajtra... dufam ze na teorii da dakeho cramera,gausa,taylora,cachyho,daco rastuce klesajuce,a ci je spojita/derivovatelna v bode a :-D ak ne tak sa vidime na dekanskom...  :banana_guitar:
A priklady vprincipe te iste jak minule...

LEAX

kopro uplne suhlasim a zajtra neni sanc ze by som prisiel v obleku .. ako urvalo so mnou dnes ale az taky pripleskany zas nie som  ;D zajtra tak max kosela na niecom teplom a rifle

inak kamosov som sa popytal ohladom tahakov a toto je co som pozbieral tak nech sa paci .. sry ze az tak neskoro ale tiez som to az teraz dostal:
http://www.sendspace.com/file/0s2k46

vojto

heh vela stastia vam zajtra .. ja uz ani nepametam tie veci co som sa na tu skusku ucil a este je to len mesiac ^^

Anyway, spravte seci, nech sa netesia, ze nas preriedia hned odzaciatku :) Don't die kick asses

kopro3

Diky za tie tahaky... dnes uz nepomozu a dufam ze nebudu musiet...Jedine ak dekansky... ale nato necem ani pomysliet...
Btw  kedze som extremista tak zajtra predsa idem v obleku... Ale na nohy idu vibrami a pod nohavice cyklo zateplnene navleky :-D A opet moja T-mobile ruzova kosielka  ak:
Tak zajtra sa vidime v 25ke o 12,00