• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

MATIKA 1 (kto zalozi dalsiu matiku tak ju rovno zmazem)

Started by ursus, 31.10.2009, 22:06:02

« predchdzajce - alie »

P-E-K-Y

ako je to s opravnym terminom, kedy ma byt? akosi zmizol z maisu....

vicious

opravný je 1. februára 2010 (podľa toho harmonogramu skušok)...

vojto

Yay su vysledky, jedno krasne Ecko som fasol  :banana_guitar:

P-E-K-Y


vojto

ked si spokojny ta ne .. ked ti jeden bod chyba tak dostanes bonusovu otazku :)

bosovo

Ľudia ja som skupina D a chcel by som vedieť čo všetko dostanem na skúške....hlavne mi ide o integrály a ďalej

stricky


PSYXEDELICUM

podla vas staci sa naucit ten suhrn teorie co je upnuty na 6-tej strane?

bosovo


padre

nema nahodou niekto z minulych rokov testy od klesta ?

Palike

ked nepridem na prvy termin mohli by mi to nejakym sposobom na opravaku vycitat?.. napr ze mi nedaju pomocne otazky ked budem mat 50 bodov alebo take nieco?... ci je moja vec ci tam pridem alebo nie?..

Softy

Quote from: padre on  10.01.2010, 00:38:03
nema nahodou niekto z minulych rokov testy od klesta ?

taktiež by ma zaujimalo načo sa Klešč zamieravia vo svojich testoch...
Ing. 2ročník.
**************************
Venujem sa programovaniu Atmel uPC, vývoju driverov pre krokové motory a automatizované ovládanie v priemysle, vývoj riadiacich jednotiek a programovanie  C,C#,PHP,MySQL,JavaScrip.

peto2310

Kto bol na predtermin pri Bušovi nejake info blizsie poprosim  :ropebanana:

padre

Quote from: Softy on  10.01.2010, 02:09:28
Quote from: padre on  10.01.2010, 00:38:03
nema nahodou niekto z minulych rokov testy od klesta ?

taktiež by ma zaujimalo načo sa Klešč zamieravia vo svojich testoch...

tak na prednaske nam ukazoval testy ale nezapamatal som si co presne ake otazky a tak ale bolo tam priklady za 20b, teoria (formou testu abcd) 10b, a dalsia teorka 30b

miroslav

..vie mi niekto pomoct s tymito integralmi ? staci popis ako zacat ,lebo uz som skusal vsetko a nedari sa mi....

xe^x/(1+x)^2  ,  e^arcsinx  , arcsinx - kde x=x/x+1 to cele pod odmocninou

ak niekto nieco take ratal,dajte strucne info......

D.

bizzy

kolko % sancu mam spravit ked ja som fakt vymlety  ;D ja viem, nie je to k smiechu, ale ked ja sa to proste neviem naucit   :whacko:

mansory

no ja som zvedavy co vycarujem na tej skuske ;D lebo taku kapust naucit sa mi nejak moc tiez nejde...

vojto

tak pani, neviem, nakolko to viete, ale hadam vam pomozem tym, ze vam prezradim, ako som ja dopadol ..

- sa mi nechcelo vobec prepocitavat priklady, tak som stavil na teoriu
- ucil som sa teoriu tak od obedu do desiatej vecer, nemal som z toho velmi dobry pocit, napriklad tie dokazy, co tam boli, to mi velmi neslo
- priklady som vobec neprepocitaval, som si povedal, ze ked budem vediet ta dobre, ked ne ta ne ..

No a mal som celkom stastie na skuske, z teorie som skoro vsetko vedel, jednu vec, a to vetu o Per Partes pre urcity integral som vedel iba vzorec, nechapal som jaka, veta tam ma byt, tak mozno koli tomu som prisiel o nejake body.

No a priklady dostal som taky divny priebeh funkcie, a to mate tak, ked neprepocitavate, som sa s tym babral, nevychadzalo mi, vykaslal som sa na to.

Boli 3 integraly, 2 z toho som celkom vedel, na jeden som sa vysral.

A bol este ten obsah medzi krivkami, to som dajak dokoncil, ale ci dobre, to neviem (teta mi trochu pomohla, ked mi povedala, ze x = y^2 mam zle nakreslene, ja som to nakreslil ako y = x^2, co je kusa rozdiel.

Cize moral of the story: Ucte sa teoriu najprv, a ak vam zvysi cas, prepocitavajte aj priklady. Lebo s tymi prikladmi je to take neiste, treba ich vela prepocitat, aby vam to islo, no a teoriu sa treba iba raz naucit.

Good luck and have fun!

bizzy

aj ja si myslím, že sa asi budem takto učiť  ;) díki že si ma utvrdil v názore... mal si aj ťahák, dalo sa?  :P

ursus

klokocina jak traky

ucte sa na 100% priklady, teoriu aj tak ak nemas tiptop napisanu, tak ti za nu nedaju body + na teorku berte tahaca

cize precvicije priklady priklady priklady
So this router walks into the doctor's office...
- Doctor, it hurts when IP.

kopro3

Jej... ja som si teraz vsimol ze sa to pise v ZP1 to je doost veelka sala. Tak by som sa tiez chcel spytat na tu sancu pouzit neake svoje pomocky??    :embarassed:

ursus

So this router walks into the doctor's office...
- Doctor, it hurts when IP.

peto2310

kolko ludi ludi zvykne byt na skuske pri Busovi??? piseme v Aule Fyziky ...

swam

no peto tak ti powem narovinu ze vela:D,ale nwem ci myslis studentov alebo dozor...ak dozor tak dufam ze nebude nikto iba big boss Busa...heh,inak nevidim ruzovo tu matiku takze asi sa stretneme na opravnom  :'(

peto2310

tak to ti poviem ze ani ja ruzovo nevidim no vidim ze sa tu tvori fan club byvalej SPSE PO  :beer1: