• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

!!! ROZVRH----LS !!!

Started by neucilasom, 05.02.2010, 15:55:12

« predchdzajce - alie »

cenki

Ja som sa asi pred hodinou prihlasil, akurat nepisalo nazov sportu len CV cas a (pocet miest) po kliknuti na detaily zobrazilo nazov a vyucujuceho. A prihlasit sa dalo normalne. Uz to mam aj zapisane v tom, da sa este odhlasit.

kopro3

Mna by aj zaujimalo kde zozeniem tie skratky... napr chcem ist na horsku cyklistiku...
siel som na mais - Zápis predmetov štúdia - Výberové predmety a uplne dole ako je vyhladanie predmetou som si zvolil R to si pametam ze to ma daco z telesnou :-D a dalej nemam tusenie co z tym...

cenki

Ja som vedel co chcem a kedy to chcem, dal som si zapis do rozvrhu, rozroloval, nasiel cas klikol na detaily skontroloval a potvrdil.
PS. pardon vecsinou pise aj CL a take nieco, pekne sa da zistit cas podla www.tuke.sk/ktv pre ZS, pravdepodobne sa casy sportov nemenia.

kopro3

Aj tak nechapem... Napr horska cyklistika nema stanovene čassy a ešte ani datumi  jednotlivych tripov... takze podla coho mam najst tu po... cyklistiku... A na ktv nevidim nic co by mi pomohlo...

jozzzo

ja som sa prihlasil na telesnu cez zapis do rozvrhu...dole som mal na vyber tak som si vybral podla casu skontroloval ci je to to co chcem a je to... ;)
Človek žije celý život v hraničnej situácii. Žije na hranici medzi minulosťou a budúcnosťou....či?

Leclair

Quote from: kopro3 on  10.02.2010, 17:09:16
Aj tak nechapem... Napr horska cyklistika nema stanovene čassy a ešte ani datumi  jednotlivych tripov... takze podla coho mam najst tu po... cyklistiku... A na ktv nevidim nic co by mi pomohlo...

tak zajdi na katedru a sa informuj , a zbytocne tu nestresuj
neviem si predstavit ked robis cirkus kvoli takej blbosti ako je tv , co budes robit vo vyssich r.

kopro3

ved ja to neprezivam... len su to posledne dni kedy budem na nete a cel som to zriesit kym nepojdem prec... a to poviem ze to je chujovy system... akoby tym predmetom nevedeli aspon cisla priradit... ale hladat podla dna a casu... no podarilo sa diky... mna by urcite nenapadlo to hladat v tych rozvrhoch... som myslel ze to bude jak v 1. semestry... esteraz DIKY

excellent

Zapisoval sa niekto na FLORBAL ? Lebo ja ho tam neviem nájsť, teda ak tam vôbec je  :whacko:
F5 can be so refreshing :thumbs-up:

themerlin

Inac neviete niekto ako prebieha ta horska cyklistika? Uz som sa zapisal, ale zda sa mi podozrive ze je to v piatok, tvari sa to byt pravidelne. Som myslel ze to su len tie tripy a hotovo. Budu aj treningy nejake v telocvicni normalne?

(asi to je trosku offtopic, ale zakladat novu temu by bolo mrhanie, ked sa to tu uz lizlo trosku)

luky

#59
To kedy bude zverejnené kedy je ten prípravný kurz z angličtiny lebo som prihlásený ale v rozvrhu nie je a  v Maise je len zoznam vyučujúcich to do skupín sa bude deliť až cez semester alebo čo?

A ta TV II to čo v každom semestri sa inak prihlasuje na predmety :whacko:

padre

tan zapis na telesnu....co su kokoti? teraz zeby som si preklikal vsetky terminy kde by som siel a dal detail ze co to je....

ursus

 bu bu to jaky kokot hento vymyslel?
podla coho je to zoradene?
casu? niee
dna? niee
sportu? niee
profaka? niee bu :whacko:
So this router walks into the doctor's office...
- Doctor, it hurts when IP.

luky

veď si na stránke katedry telesnej výchovy vyber v rozvrhu šport a čas a potom v tom zozname už len budeš hľadať napríklad Ut 10:00 no a takých je tam možno 5   :ropebanana:

dirge

hej a ides sa prihlasit a vyhodi ti toto "Priraďovaný študent neštuduje formu štúdia, na ktorý je obmedzená kontrolovaná rozvrhová jednotka predmetu štúdia. Telesná výchova II" ...  :whacko: ...ta AJ je tiez jak .... :ohmygod:

Safyia

jj presne detto mi vypisuje na badminton...  Ak sa mi bude chciet v noci napisem mail :D

dirge

Quote from: Safyia on  11.02.2010, 02:57:30
jj presne detto mi vypisuje na badminton...  Ak sa mi bude chciet v noci napisem mail :D
uz som pisal ziadna odpoved..

majkyy

mne teraz pre zmenu vypisuje dajaku chybu v maise  am am am

OsamelyVlk

Quote from: themerlin on  10.02.2010, 18:50:49
Inac neviete niekto ako prebieha ta horska cyklistika? Uz som sa zapisal, ale zda sa mi podozrive ze je to v piatok, tvari sa to byt pravidelne. Som myslel ze to su len tie tripy a hotovo. Budu aj treningy nejake v telocvicni normalne?

(asi to je trosku offtopic, ale zakladat novu temu by bolo mrhanie, ked sa to tu uz lizlo trosku)


Co mi rozpraval znamy ( strojari ) tak horska cyklistika spociva v tom ze asi  4-5 za semester pojdes na daakych  20-50 km trasu , samozrejme ak pocasie neumoznilo turu tak sa nic nerobilo takze telesnu mal asi tak 2x

Shwollo

omg... anglina v piatok  bu
nepíšte mi SS - radšej mi píšte mail. (tá obálka pod mojim avatarom :)))

ghost

no neviem ci bude niekto schopny prejst 20-50km za 2 hodky  :whacko:

OsamelyVlk

Quote from: ghost on  12.02.2010, 00:50:16
no neviem ci bude niekto schopny prejst 20-50km za 2 hodky  :whacko:

To nie je na dve hodky ale na vzdialenost ( raz isli 20 km vzialenost  , potom 40 km )  => na cas tu tak trosku zabudni ...

petocervik

Kybernetika a informačno-riadiace systémy 2. ročník

dirge

a kde najdem, že kde bude piatok ten kurz z AJ?...niekde som nasiel toto http://web.tuke.sk/kj/index.htm

"Jazyková škola pri KJ TUKE otvára nové kurzy v letnom semestri 2009/2010.

Pozývame vás na prvé stretnutie dňa 1. marca 2010 o 16:00 v jedálni,
Vysokoškolská 4 (budova Stavebnej fakulty TUKE)." to je ono? :P

Shwollo

#73
ktorý rozvrh platí? ten v maise, alebo na stránke FEI? Lebo kvôli tomu si nemôžem zapísať telesnú v termíne, ktorý chem dpc.

Quote from: mais
Kolízia v rozvrhu štúdia, Seminár z fyziky, Seminár, St 13:30-15:00 (PK2_LF5)
nepíšte mi SS - radšej mi píšte mail. (tá obálka pod mojim avatarom :)))

zany

plati ten co je na hlavnej stranke ;).... nevie niekto kedy sa budem moct ist zapisat na bowling ?