• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

!!! ROZVRH----LS !!!

Started by neucilasom, 05.02.2010, 15:55:12

« predchdzajce - alie »

Leon

DO PIČI :D som sa zľakol, že tam niesom :D:D a to ide ešte ďalej dole :D:D:D

totaluser

a kde je rozdelenie do skupin?

resp odkial mam vediet aka skupina INFORMATIKY som?
o 1 po 12 ich tam ja ale ja neviem co som za skupinu :ohmigod:

Buciak

Quote from: totaluser on  08.02.2010, 22:18:44
a kde je rozdelenie do skupin?

resp odkial mam vediet aka skupina INFORMATIKY som?
o 1 po 12 ich tam ja ale ja neviem co som za skupinu :ohmigod:



http://www.fei.tuke.sk/sk/studium/bakalarske-studium/rozvrhy/dokumenty/zoznam-1-rocnik-bc-denne-ls.pdf

totaluser

 bu

dik moc
som asi slepy ze som to nevidel hned :o

Buciak


Leon

na tom linku co som daval o jednu stranu skor mas uz rozvrh aj rozdelenie do skupin

edit : HA tak ma predbehol :D

ursus

 bu bu bu bu bu bu kazdy jeden den o 730 zacinat... bu bu
So this router walks into the doctor's office...
- Doctor, it hurts when IP.

dEVIANT

Quote from: ursus on  08.02.2010, 22:45:27
bu bu bu bu bu bu kazdy jeden den o 730 zacinat... bu bu

Kto skoro ráno vstáva, zlato máva! :D
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

ursus

#34
kedy sa bude zapisovat telesna? resp kedy uz bude nejaky rozvrh tv?

//vie mi niekto zo starsich prosim povedat na ktory predmet bude treba fyzicku knihu? lebo na prednasky neplanujem KURVA chodit  bu
So this router walks into the doctor's office...
- Doctor, it hurts when IP.

cenki

Achjo :/ 7:30... "Ranné vtáča zaspáva na prednáškach". Vie niekto kto bude mať Inf2.sk na Prog.? Nejaké info? :) Inf1.sk a Inf3.sk dopadla asi dobre s cvičiacim :D. A nemá niekto info kedy by mali byť termíny/rozvrhy na CJ? Nech sa viem zariadiť s TV pekne.

dEVIANT

Quote from: cenki on  08.02.2010, 23:59:30
Achjo :/ 7:30... "Ranné vtáča zaspáva na prednáškach". Vie niekto kto bude mať Inf2.sk na Prog.? Nejaké info? :) Inf1.sk a Inf3.sk dopadla asi dobre s cvičiacim :D. A nemá niekto info kedy by mali byť termíny/rozvrhy na CJ? Nech sa viem zariadiť s TV pekne.

To hej. Biňas, hneď zistí, kto má zadanie od psicha a kto to fakt robil sám a aj tomu rozumie. A eminka tiež už určite pozná jeho zadania :D
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

Safyia

Quote from: dEVIANT on  08.02.2010, 22:53:32
Quote from: ursus on  08.02.2010, 22:45:27
bu bu bu bu bu bu kazdy jeden den o 730 zacinat... bu bu

Kto skoro ráno vstáva, zlato máva! :D
Tak to ty musis byt velmi chudobny clovek :D :P
Quote from: cenki on  08.02.2010, 23:59:30
Achjo :/ 7:30... "Ranné vtáča zaspáva na prednáškach". Vie niekto kto bude mať Inf2.sk na Prog.? Nejaké info? :) Inf1.sk a Inf3.sk dopadla asi dobre s cvičiacim :D. A nemá niekto info kedy by mali byť termíny/rozvrhy na CJ? Nech sa viem zariadiť s TV pekne.
To vykryjemeee nic neboj :D A cviciacich si vychovame! :D

kopro3

Ludia ako je to z tou telesnou? Kazdy inak vravi... ponovom viem od niekoho tak ze ak  som bol v prvom semestry prihlaseny na HIKING tak aj v druhom som automaticky prihlaseny na HIKING ... no nezda sa mi... poradte...

peto2310

nazdar mam taky problem chcem sa prihlasit na pripravny kurz z anglictiny a v maise mi ani anglictinu ako pripravny kurz pri volitelnych predmetov neukazuje da sa s tym nieco robit???? dik za odpoved

OsamelyVlk

Quote from: peto2310 on  09.02.2010, 03:29:04
nazdar mam taky problem chcem sa prihlasit na pripravny kurz z anglictiny a v maise mi ani anglictinu ako pripravny kurz pri volitelnych predmetov neukazuje da sa s tym nieco robit???? dik za odpoved






Tiez som to pozeral ale kedze MAIS este netusi o nasom rozvrhu ( aspon v mojom pripade a v case kedy - teraz :D som to pozeral ) budes si muset este kusok pockat ... ... vies Ujo Mais ma toho vela...

Buciak

Quote from: peto2310 on  09.02.2010, 03:29:04
nazdar mam taky problem chcem sa prihlasit na pripravny kurz z anglictiny a v maise mi ani anglictinu ako pripravny kurz pri volitelnych predmetov neukazuje da sa s tym nieco robit???? dik za odpoved



to si chces teraz zapisat anglictinu volitelny??? si zaspal troska.....na to bolo vyhradene myslim osme kolo zapisu...

watt

vobec nerozumiem ako je to s tou anglictionou ... to existuje iba nieco take ako pripravny kurz alebo wtf ? budeme mat aj nejaky normalny "predmet", ze anglicky jazyk ?... lebo z anj mam statnicu tak ten kurz som povazoval za nepodstatny... tak ako to je ?

cenki

Quote from: watt on  09.02.2010, 22:57:04
vobec nerozumiem ako je to s tou anglictionou ... to existuje iba nieco take ako pripravny kurz alebo wtf ? budeme mat aj nejaky normalny "predmet", ze anglicky jazyk ?... lebo z anj mam statnicu tak ten kurz som povazoval za nepodstatny... tak ako to je ?
Upozorňujeme prvákov, že v ďalšom štúdiu je povinný Anglický jazyk vo dvoch úrovniach - mierne pokročilí alebo pokročilí. Odporúčame prvákom, ktorí potrebujú prípravný kurz, nech sa prihlásia v LS na výberový predmet Anglický jazyk FEI - prípravný kurz. Katedra jazykov sprístupnila tento predmet na podávanie požiadaviek do 8.2.2010. Môžte teda podávať požiadavky na zápis tohto predmetu.

petopetolkoo

v rozvrhoch je viac moznosti pre seminar z fyziky...je jedno na ktory budem chodit ?..ja ho mam oficialne v stredu, no vtedy mam  aj volny den, takze koli seminaru sa tu nebudem trepat. Dufam ze to bude tak ako s matikou ze prezencka nikdy :D

Leon

seminar z fyziky ale nieje povinny nie?

majkyy

ahoooj krasky moje :) neviete kedy sa bude dat normalne prihlasit na telesnu? lebo momentalne sice je v zapise do rozvrhu uz telesna na vyber ale ked date prihlasit tak error hlaska: Priraďovaný študent neštuduje formu štúdia, na ktorý je obmedzená kontrolovaná rozvrhová jednotka predmetu štúdia. Telesná výchova II to zeby ma vyrazili?  ;D
bu bu

watt

mozno preto:
10. kolo pre všetkých denných študentov na dohlásenie do rozvrhov je plánované v termíne od 10.2.2010 od 16,00 do 16.2.2010 do 14,30.

cenki

Ja som sa na TVII uz normalne prihlasil.

watt

ja som chcel vcera ale vcera sa nedalo lebo nebolo ziadne kolo... v pondelok vecer sa este dalo, lebo bezalo 8. kolo