• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre Å¡tudentov Technickej Univerzity v KoÅ¡iciach.
 

Programovanie

Started by Spido, 21.02.2008, 00:45:13

« predchádzajúce - ïal¹ie »

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

radix


timwood

Quote from: radix on  31.03.2008, 04:05:11
ludia ako urobit tu somarinu ked mi v dev cpp zdrojak prelozi ale nexce mi ho potom spustit...a vypise zas ze subor nie je prelozeny

pouzivaj VC++...devc++ je zastaraly..out..dole s nim. vo vc mi vsetko slape

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

kamelot


while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

radix

ale ja potrebujem nieco na vistu degesi.....

kamelot

sak dev chodi pod vistou a aj visual :)

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

timwood

Quote from: radix on  31.03.2008, 23:15:53
ale ja potrebujem nieco na vistu degesi.....

chces povedat ze nowy VC++ 2008 nechodi pod Vistou?

radix

#58
Cecko mi tam nefachci dako....

edit:kto ma rozbehane C pod vistou nech da vediet ako  ;)

kamelot

sak ja mam davno :)

dev c++:
1. nastroje/nastavenie prekladaca/adresare: pridaj C:\{adresar kde mas nainstalovane dev}\libexec\gcc\mingw32\3.4.2
2. nastroje/nastavenie prekladaca/programy: pridaj pred kazdy riadok C:\{adresar kde mas nainstalovane dev}\bin\

thats all :)

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

timwood

akurat som sa chystal dnes odovzdat zadanie a ze to musi byt skompilovane cez tu blbu omegu :) ...som musel este aj prepisovat program...

Mao

ad C pod Vistou, co viem tak Dev-cpp ma vo viste problemy s kompilaciou, VS 2005/2008 ide bezprblemov. Staci pouzivat typ projektov Visual C++, a zdrojakom zmenis priponu na*.c, ono to automaticky rozpozna aky kompilator to ma pouzit. A ak budes pouzivat VS tak si aj zvyknes na vyvojove prostredie ktore budes pouzivat neskor, a je defacto jednym z riemyselnych standardov.

kamelot

ked nastavis kompilator neni problem ani s kombinaciou dev/vista

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

Mao

Dev nemam rad  :P , je to uz trochu prehistoricke IDE, ktore sa uz nevyvyja, resp posledna verzia bola vydana uz dost davno.

buhehe

dev nemam rad ani ja......dakedy si robi co xce.....

Mao

hej to si mi vravel minule, ze zmenis kod, napr. zrusis nejaky vypis , das skompilovat, a ono to stale vypisuje ten zruseny vypis :D

radix

lebo to po zruseni najprv neulozis?:)

timwood

no VC++ ma tiez svoje muchy...takze tak to berte :)


Mao

#69
Quote from: timwood on  05.04.2008, 05:53:47
no VC++ ma tiez svoje muchy...takze tak to berte :)
jasne, nic nie je dokonale. Ide len o to co ti vyhovuje najviac  ;) . Napriklad nevyhoda VC++ je to, ze je to dost pomalsie, lebo to bezi na .NETE tusim.
Quote from: radix on  05.04.2008, 04:04:38
lebo to po zruseni najprv neulozis?:)

Neviem, nestava sa to mne ale buhehe-mu, cize neviem ti povedat kedy to presne robi, ale neviem preco by sa to malo pred kompilaciou ukladat, kvoli tom aby sa to spravne prelozilo. Podla mna to ma ulozit automaticky

AL13N

nevie dakto co sa treba ucit na zapocet??? mam teraz w piatok...stiahol som si prednasky...co sa treba ucit? lebo setko sa mi urcite nexce, lebo je toho wela

radix

na ftp je daky matros..

supersayan

inak neviete ludia na zapoctovke z programka budu aj vyvojove diagramy?
the best smiles:  :emot-dance:  :emot-drool:  :emot-LMAO: :bananadance: :ropebanana:

scream

ftp://grand.dreamhost.com hodil som tam dnesnu zapoctovku, snad pomoze.... diagramy urcite nebudu (prilis lahke) ap

Geniusss

Quote from: scream on  08.04.2008, 21:41:08
ftp://grand.dreamhost.com hodil som tam dnesnu zapoctovku, snad pomoze.... diagramy urcite nebudu (prilis lahke) ap

Chce to odo mna dajake meno a heslo ...viete niekto ake je??