• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre Å¡tudentov Technickej Univerzity v KoÅ¡iciach.
 

povinne volitelne predmety

Started by ivo261as, 26.05.2008, 20:50:07

« predchádzajúce - ïal¹ie »

ivo261as

neviem sa teraz z toho vysomarit.Kolko predmetov z povinne volitelnych si mam vlastne zapisat na zimu alebo leto?lebo v studijnych planoch na 2007/2008 je to minimalne dva resp tri v lete a podla novych je to 1/2...a nesedia ani napr kredity za spolocenske vedy..podla planov na 2008/2009 by to malo byt 5 ale podla IS su to len dva kredity...mam v tom bordel ja alebo oni? :D
If you can't finish your work in 24 hours, work at night.
http://www.utfg.net/

timwood

Quote from: ivo261as on  26.05.2008, 20:50:07
neviem sa teraz z toho vysomarit.Kolko predmetov z povinne volitelnych si mam vlastne zapisat na zimu alebo leto?lebo v studijnych planoch na 2007/2008 je to minimalne dva resp tri v lete a podla novych je to 1/2...a nesedia ani napr kredity za spolocenske vedy..podla planov na 2008/2009 by to malo byt 5 ale podla IS su to len dva kredity...mam v tom bordel ja alebo oni? :D

sa chod opytat radsej na studijne odd. ale za spolocenske predmety bolo vzdy len 2 kredity, max. 3. A to ze v tom maju bordel nie je nic nove :)

Korgen

No co sa tyka Spolocenskych vied, tak neviem ci to nebude problem v tom, ze ak sa spravne domnievam, tak si prvak odboru informatika, no a v studijnych planoch pre rok 2008/2009 pise ze spolocenske vedy su za 5 kreditov, ale v stud planoch pre 2007/2008 su spolocenske vedy za 2 kredity... a ak sa nemylim, terajsi prvaci pojdu dalej podla planov 07/08 a ty co budu prvaci informatici buduci rok, od septembra, tak oni pojdu uz po novom, 08/09....

myslim ze tak to je, ale nie som si uplne isty... ale myslim ze ak by si si skontroloval predmety co mas moznost si vybrat teraz, s oboma planmy 07/08 aj 08/09, tak by si vedel ze podla coho idete...

UFF!  bv vycerpavajuce ...tak to vidim ja no

JCube

ee...pre dalsi rok su plany 2008/2009
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Korgen

Quote from: JCube on  26.05.2008, 21:27:30
ee...pre dalsi rok su plany 2008/2009

ako nas odbor Pocitacove Modelovanie tiez ideme podla planov 2008/2009, no... hm, tak potom beriem spat, asi si daco zabudli prepisat  ;D

ale vseobecne je to na rit, kedy si budem moct zvolit spolocenske vedy aj ja  :sneaky2:

JCube

ver mi ze 90 minut vies zabit aj lepsie
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

radix

na akej spol vede sa nic nerobi?  resp kde sa dobre spi ? ??? btw viem ze doma :P

Agamemnon

All code is crap.

42

radix


Geniusss

Ahoj! Kolko predmetov si vlastne mam zapisat? Tie spol. vedy sa davaju len jeden semestre alebo obidve ...anglinu by som si dal obidve ale neviem ako je to s tymi vedami..a ci si musim dat aj tie odborne co tam su..za 5 resp. 6 kreditov...Dakujem za odpoved..

kOsTi

na etike sme hrali CS na bookoch cez wifi :D (pisomku mozes napisat doma a na hodinu donesies vypracovanu... obrazne povedane... ale teoreticky aj realne :D ) :)
:trestac:

buhehe

spol. vedy - jednu na ZS a druhu na LS

Mao

Quote from: Geniusss on  26.05.2008, 23:34:27
Ahoj! Kolko predmetov si vlastne mam zapisat? Tie spol. vedy sa davaju len jeden semestre alebo obidve ...anglinu by som si dal obidve ale neviem ako je to s tymi vedami..a ci si musim dat aj tie odborne co tam su..za 5 resp. 6 kreditov...Dakujem za odpoved..
Tak teraz uz su spoloc.vedy len v jednom semestri.
Inac tu mate vsetko napisane, len pekne prestudovat :)
http://www.fei.tuke.sk/home/studium/bakalarske-studium/studijne-programy/dokumenty-studijne-plany-2008-2009/informatika.pdf

Geniusss


kamelot

chodil niekto na politologiu?

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

timwood

Quote from: kamelot on  27.05.2008, 00:46:46
chodil niekto na politologiu?

a co vari chces byt politik ? :)

supersayan

Quote from: kOsTi on  26.05.2008, 23:35:25
na etike sme hrali CS na bookoch cez wifi :D (pisomku mozes napisat doma a na hodinu donesies vypracovanu... obrazne povedane... ale teoreticky aj realne :D ) :)
hmmmm koho si mal na etike alebo to je u kazdeho ucitela na etike tak? a ked si davas zapisovat predmet mozes si vybrat u koho chces mat cvika, niekde som cital ze to je mozne ale nie som si isty. diki za info
the best smiles:  :emot-dance:  :emot-drool:  :emot-LMAO: :bananadance: :ropebanana:

kOsTi

na etiku je len jeden... resp na kazdy spolocensky je len jeden vyucujuci ;)
:trestac:

kamelot

Quote from: timwood on  27.05.2008, 02:57:56
a co vari chces byt politik ? :)

vyzera to na najmensie kktiny, ze daco z toho sa da aj logicky vydedukovat :) ale preto som si to chcel overit, ale nejak nikto nereaguje bn

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

puq

Quote from: kamelot on  27.05.2008, 00:46:46
chodil niekto na politologiu?

chodil ako chodil :D bol som na 5 cvikach z 12 :D :D prezencky neboli, na konci bol test(3 moznosti v nom), 30 stranove skripta precitas za pol dna a mas Bcko :)))

kamelot

no nasiel som nejake 150 stranove, mas aj 30? :) taze vcelku sa da ta politologia bez nejakej vacsej namahy? :D

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

kOsTi

na estetiku som si precital 8 stranove poznamky od eminky :) a Acko :)
:trestac:

puq

Quote from: kamelot on  27.05.2008, 03:25:15
no nasiel som nejake 150 stranove, mas aj 30? :) taze vcelku sa da ta politologia bez nejakej vacsej namahy? :D

pssst o tych 30 stranovych ti povie az pred testom :D

puq

Quote from: kOsTi on  27.05.2008, 03:26:13
na estetiku som si precital 8 stranove poznamky od eminky :) a Acko :)

ale ste museli ist do divadla :P :P

kOsTi

no a? som vzal holku... a potom sme sli este na pivo a potom ...           

takze asi tak :P mas nejaky argument k tomuto? :D :D
:trestac: