• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre Å¡tudentov Technickej Univerzity v KoÅ¡iciach.
 

ULA ula ula!!!:)

Started by puq, 22.01.2007, 04:32:58

« predchádzajúce - ïal¹ie »

sadamisin

myslim ze tych 40 bodov je realne aby som ziskal, hlavne si myslim ze priklady budu klucove teoriu hodim na tahak mozno, ale  neviem najst skripta v ele podobe takze neviem. a ucit sa mi teoriu moc nechce

hustler

davhan: dik ;)

sadamisin: nespoliehaj sa len na priklady...treba mat aj teoriu..a ked mas spraveny taha k tak ho hod sem a pomozes niktorym :)...ako ja :P :thumbsup:

sadamisin

no nemam spraveny tahak lebo som nenasiel skripta na nete :( takze som nahraty :(

hustler

no neviem o tom ze skripta boli na nete...len zbierka je...co su priklady :(

El Presidente

nejaka teoria bola ale to ti je na prd :/ ni je tam skoro nic :/ chcel som podla toho riesit priklady ale tam su len nejake zakladne vzorce a zopar jednoduchych prikladov vyriesenych..ale to ti nepomoze ked ti na skuske je*ne taky priklad ze zozeries kravatu dpc heh...
Let's do some Van Damage!

El Presidente

Quote from: hustler on  04.02.2007, 21:26:19
no neviem o tom ze skripta boli na nete...len zbierka je...co su priklady :(
...a ty sa uc a nevypisuj tu ty hacker :D
Let's do some Van Damage!

limod

7:29 min to deadline  :ahaha:

hustler

no som zvedavy ze ako som dopadol...

exothx

jooooj ujo skrivanek to posral :) podla mna ....ostatni prednasajuci daju pol na pol teoriu a tak....a on xlapik co ho mam inka rad  da vacsinu prikaldy a este k tomu :D secko z poslednych tem noooo a ta ma toto :D opravna asi ..will see

hustler

no to by som teda nexcel lebo by som toho vela nenapisal..:)

hustler

no takze za D...mohol mi pouznavat niektore veci a v gaussovej som sa pomylil na + - :sneaky2:...mohol som mat C :(...ale fras to zober vzdy lepsie ako E alebo FX  :smokin:

sadamisin

heh ja FX kurna, len 20 bodov sa mi nechce verit. takze 16.2.2007 opravna ma caka :D :(

hustler

no ta drzim palce aby vyslo ;)

limod

newiete ako bezia opravne pisomky ? dawaju tazsi otazky , alebo len pozmenia priklady alebo co sa deje na nix ? :j_huh: posrate 50 body ..

hustler

neviem v pondelok mam analyzu dam ti vediet :)...a to si mal 50 bodov a ti nedal ziadnu otazku nic????

limod

hey dal mi vypocitat priklad ktory som newedel ani na pisomke ;) hmm ako je to moja xyba lebo som newedel jednu zakladnu wec bez ktorej som xodil w zacarowanom kruhu ... co uz ...  :ohmigod:

ppt

Quote from: limod on  06.02.2007, 19:32:10
newiete ako bezia opravne pisomky ? dawaju tazsi otazky , alebo len pozmenia priklady alebo co sa deje na nix ? :j_huh: posrate 50 body ..
Tak nasim, ktory mali FX, tak hovoril Dano, ze dava ovela lahsie otazky, ako na normalnej skuske ;D

hustler


ppt

Moj ex-prednasajuci :D B-paralelka ;D

hustler

tak dufam ze aj jano da lahsiu :D...

ppt


hustler


cepi

Ahojte chcem sa opytat ci niekomu dali skusku ked mu chybalo par bodov ? Ja som robil u Plavku na prvom termine a chybali mi 3 nebol som na vyhodnoteni neviem ci sa s tym da este podla vas nieco robit alebo jedine opravak ? lebo som pocul ze vraj davali aj ked xybalo 6 bodov
som kto som vdaka palenke

davhan

Quote from: cepi on  10.02.2007, 03:31:15
Ahojte chcem sa opytat ci niekomu dali skusku ked mu chybalo par bodov ? Ja som robil u Plavku na prvom termine a chybali mi 3 nebol som na vyhodnoteni neviem ci sa s tym da este podla vas nieco robit alebo jedine opravak ? lebo som pocul ze vraj davali aj ked xybalo 6 bodov
ak si chcel ,aby ti pridal body..mal si ist na vyhodnotenie   mozno by dal.......teraz si mozes vies co.... akurat tak opravny termin

cepi

Quote from: davhan on  10.02.2007, 18:54:00
Quote from: cepi on  10.02.2007, 03:31:15
Ahojte chcem sa opytat ci niekomu dali skusku ked mu chybalo par bodov ? Ja som robil u Plavku na prvom termine a chybali mi 3 nebol som na vyhodnoteni neviem ci sa s tym da este podla vas nieco robit alebo jedine opravak ? lebo som pocul ze vraj davali aj ked xybalo 6 bodov
ak si chcel ,aby ti pridal body..mal si ist na vyhodnotenie   mozno by dal.......teraz si mozes vies co.... akurat tak opravny termin
no hej posral som to  >:( :( a neviete niekto kedy ma byt dekansky ? bo ked skuskove konci 18 tak im to nejak nevyda .... moze to byt aj po skukovom?
som kto som vdaka palenke