• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

ULA ula ula!!!:)

Started by puq, 22.01.2007, 04:32:58

« predchdzajce - alie »

puq

no hlavne od starsich, ked to niekto starsi cita, ze co bolo na skuske, hlavne teoria;) priklady viem, len co sa treba ucit na teoriu. dik

hustler

ked vies priklady ta napis :)

puq

:D:D:D zle si pochopil, priklady nesu problem tie viem pocitat;)

ppt

Predpokladam, ze otazky by mali byt nejakeho podobneho typu, ako na analyze. Napr. definuj determinant, geometricky vektor.. a pod. Dufam, ze sa velmo nemylim. ;D

hustler


les paul

ja nefem no  sak v kurikulu je secko konkretne co bude treba vediet definovat..akurat sa treba rozhodnut co sa clovek nauci a co sa mu nechce...  :)
Prosíme študentov, aby neodhadzovali špaky do pisoárov. Ťažko sa dofajčujú...

hustler

a zakon schvalnosti ze sa naucim presne to co mi nebude na skuske treba :D :(

les paul

preto sa netreba naucit nic alebo potom ked tak uz vsetko  :laugh:
Prosíme študentov, aby neodhadzovali špaky do pisoárov. Ťažko sa dofajčujú...

hustler

no jeden opravny uz mam taqze sa asi budem ucit setko :(

puq

lidi napiste tu niekto prosim dokaz frobeniovej vety, lebo mi to chyba a v skriptach to je dost huste;) diks

sandym

Co je na tom huste ?  :bannana_guitar: Vsak odvodenie idealnej VA  charakteristiky PN priechodu v ZIM to je ine cafe  :nervous:

puq

videl si skripta??? a tvoj PN ma netrapi:P

davhan

Quote from: puq on  22.01.2007, 19:40:20
lidi napiste tu niekto prosim dokaz frobeniovej vety, lebo mi to chyba a v skriptach to je dost huste;) diks
len si to pekne precitaj v skriptach este zopar krat..a pochopis to... :-) ... ten dokaz bol minuly rok za 16 bodov..

kOsTi

ja som sa akurat dnes zacal ucit ULA... streda skuska. no tak to budem potrebovat asi dost vela stastia  :sigh:
:trestac:

sandym

Ak na dva dni zanevries na zeny chlast a pc tak v pohode to stihnes.

JCube

Quote from: puq on  22.01.2007, 19:40:20
lidi napiste tu niekto prosim dokaz frobeniovej vety, lebo mi to chyba a v skriptach to je dost huste;) diks

co tam chces dokazovat? v kurikulu je jasne napisane FORMULOVAT FROBENIOVU VETU. o dokaze sa tam nic nepise...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

kOsTi

Quote from: sandym on  22.01.2007, 23:27:32
Ak na dva dni zanevries na zeny chlast a pc tak v pohode to stihnes.

no takze sa nepodarilo... porusil som vsetky tri podmienky ;)
:trestac:

pUf

ula je pohoda predmet , aspon s plavkom to bola jedna basen... na skuske som stratil 4 body lebo dajaka divna rovnica tam bola a som nevedel co to je... a nakoniec to bol dajaky kuzel v priestore ci co  :laugh: :laugh: (to bolo minuly rok :) )
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

les paul

njn ja som dneska objavil tie kvadraticke plochy   :o ....  Frobeniova veta oproti tomu lahoda  :baaa:
Prosíme študentov, aby neodhadzovali špaky do pisoárov. Ťažko sa dofajčujú...

hustler

mozno ze sa pytam ako lama ;) ale co je toto kurikulu?


hustler

dik....to nieco z toho bude na skuske na teorii??

ppt

teoreticky by mala byt z toho vacsina ;D

puq

inac neviete ci budu aj linearne priestory??????(nezaujima ma poznamky typu, ze je to v kurikulu:P:P)len ci nieco nespominal na prednaskach, lebo tam som nechodil;)

hustler

jj budu....hovoril ze na predtermine nie ale na riadnom termine ano :)....aspon ked mi pamat dobre sluzi :) (co nieje na 100% :D)