• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre Å¡tudentov Technickej Univerzity v KoÅ¡iciach.
 

ELE 2-skuska

Started by fat4l, 18.05.2007, 22:51:57

« predchádzajúce - ïal¹ie »

Dragon

spomenul tu niekto draka ???? :D
SONATA ARCTICA       14.11.2009 Cassosport Hall - KoÅ¡ice 

diacon.mex

PLS poradte niekto ako sa urcuje pociatocna podmienka pri priklade z dokumentu pdcv.pdf zo stranky katedry ET a merani v priklade 3.8 Su tam zapojene 2 kondezatory a jednosmerny zdroj, neviem sa pohnut. Vdaka za rady.

OPONICK

jaze sa tu dozviem dajaky links na vyriesene priklady abo coo dik onicom..... taka jak cela feika ak vsak hej thaa je cas dozajtra :P

McLarenPP

ludia neviete ake boli priklady z dlhych vedeni na HT? Lebo ja si to uz nepamatam(vtedy som ani nevedel, co su to dlhe vedenia), a teraz ked tak na to pozeram, tak je to dost lahke, akurat brutalne dlhe pocitanie sinh, cosh... Aspon niekto napise cislo prikladu v zbierke, ktory sa trochu podoba na taky, co bol na HT.
THX

hustler

Quote from: McLarenPP on  18.06.2007, 19:56:58
ludia neviete ake boli priklady z dlhych vedeni na HT? Lebo ja si to uz nepamatam(vtedy som ani nevedel, co su to dlhe vedenia), a teraz ked tak na to pozeram, tak je to dost lahke, akurat brutalne dlhe pocitanie sinh, cosh... Aspon niekto napise cislo prikladu v zbierke, ktory sa trochu podoba na taky, co bol na HT.
THX
no neviem aky bol presne ale viem ze bolo prisposobene dlhe vedenie

kOsTi

skoro stale na DV je ze mas prisposobene a nejaku impedanciu (1, 2 abo V) a mas urcit inu... aaaaa ta je taka ista bo pri prisposobenom su rovnake secky :)
:trestac:

Gaspacho

alebo su to DV kde napätie alebo prud na konci je nula...prepocitaj posledne priklady zos toho testu na stranke katedry a mas to ;-)

McLarenPP

v ktorej miestnosti je zajtra ta skuska? Lebo nefunguje mi IS student a uz si nepamatam...

kOsTi

:trestac:

McLarenPP

odkedy som nainstaloval vistu, tak mi nejde.
Iba napise, ze priciny mozu byt:
You are not connected to the Internet.
The website is encountering problems.
There might be a typing error in the address.

kOsTi

skus ine browsery... Firefox, Opera...
:trestac:

McLarenPP

cez firefox to ide... A to len 33 ludi ide na skusku? Sa mi nechce verit ze ostatni vsetci spravili... Asi to bude tym, ze nemali minimalny zapocet ako ja (Ale u Dudasa som si nic ine ani nezelal).

webmasterr

pls z dlhych vedni staci vediet tie specialne dlhe vedenia naprazdno  :j_huh: ? a keby ste mali nejaky link kde by som nasiel vzorce na to, resp. nejak dobre vysvetlene tak by bolo super  :beer1:

hustler

pocujte...co znamena ked je zadany priklad ze na 3F siet je zapojeny zdroj 400/230.....myslis ze co znamena to 400/230....ako z toho vypocitam nejaqe U1 alebo daco take ???...dik :)

JCube

kamo a ty ides pisat opravak? metal...vazny...400 je zdruzene a 230 je fazove...U1 je potom 230V pripadne mu das aj posun...zalezi jak si zvolis...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

hustler

Quote from: JCube on  19.06.2007, 22:02:02
kamo a ty ides pisat opravak? metal...vazny...400 je zdruzene a 230 je fazove...U1 je potom 230V pripadne mu das aj posun...zalezi jak si zvolis...
no vies cvika som mal so simkom...ja som takto zadany priklad este nevidel...preto sa pytam :)....ale dik...

diacon.mex

Pocitali ste niekto 7. a 8. priklad z testu na dlhe vedenia, ktory je na stranke katedry ? Ani jeden vysledok sa mi nezhodoval !!! Nechapem !!! A kto vie poradit, ako sa pocita nieco take : e^j30stupnov*e^-0.257*e^-j0.526  su tam tie j-cka so stupnami aj s normalnymi cislami, no neviem s tym akosi velmi pohnut... dik

hustler

mne nejaq nevyxadzaju ziadne priklady kua :(...

Gaspacho

heh ja som zistil ze pri dlhych vedeniach nebude treba ratat coshjl a sinhjl :D a hned je den krajsi

hustler

definuj dostatocny pocet uchadzacov...

Alex

Quote from: hustler on  21.06.2007, 00:45:51
definuj dostatocny pocet uchadzacov...

No hadam aspon 10 aby nas bolo ...

Speedy2003

Pockajte ved dnes Hodulikova hovorila ze dalsi termin urcite bude ze bude nahodeny na ISku ze sa staci len zapisat, takze teraz neviem ci mam alebo nemam dat ziadost o dekansky termin.

Alex

Quote from: Speedy2003 on  21.06.2007, 05:15:18
Pockajte ved dnes Hodulikova hovorila ze dalsi termin urcite bude ze bude nahodeny na ISku ze sa staci len zapisat, takze teraz neviem ci mam alebo nemam dat ziadost o dekansky termin.

No pre istotu napis Spaldonovej, ze ides na ten dekansky ... ona ti to povoli aj bez dekanskej vynimky podla mna, ale musis ju o tom nejako informovat, lebo pred skuskou si to ona sama skontroluje, ze kto ide na skusku uz treti krat ...

hustler

a neviete ze ci ten dekansky bude v jnuy alebo az v auguste???

Gaspacho

koncom skuskoveho by som typol ;-)