• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

VTIPY A FLIPY

Started by Johny Bravo, 22.10.2005, 18:16:43

« predchdzajce - alie »

Aniy



Luk1


Za slovensky narod bije mi srdce v hrudi.

Dragoon17

Quote from: eminkaa on  18.05.2009, 03:41:16
:evica:
ale inac je to dost o nicom film, a je to jedina vtipna hlasky z filmu, cize si ho radsej len kvoli tomu nestahujte, bo pridete zbytocne o cca 90 minut zivota jak ja.... ak:

t0Mi

Jánovi Slotovi, Bélovi Bugárovi a Ibrahimovi Maigovi sa v tej istej nemocnici, v ten istý deň narodí potomok. Keď si prídu po nich, sestrička hovorí:
- Nastal menší problém. Deti sú krásne a zdravé, ale po pôrode sa nám akosi premiešali, takže budete si ich musieť sami spoznať.
Keď to začuje Slota, vrhne sa do pôrodnice, schmatne malého černoška a začne ho kolísať. Príde k nemu Maiga a vraví:
- Prepáčte, ale hádam je jasné, kto je jeho otcom.
- Hádam nebudem riskovať v rodine Maďara! - bráni svoj výber Slota.

Prídu Fero s Mišom na vyšetrenie k závodnému lekárovi. Keď ich sestrička uvidí nahých počudovane sa pýta:
- Ako je to možné? Obaja ste černosi a jeden máte čierneho vtáka a druhý svetlého?
- Akýže černosi? - vysvetľuje Fero - My sme baníci a toť Mišo si odskočil na obed domov.

Luk1

Quote from: Dragoon17 on  18.05.2009, 03:48:38
Quote from: eminkaa on  18.05.2009, 03:41:16
:evica:
ale inac je to dost o nicom film, a je to jedina vtipna hlasky z filmu, cize si ho radsej len kvoli tomu nestahujte, bo pridete zbytocne o cca 90 minut zivota jak ja.... ak:
este si zabudol na "nic na mna nemas hovniak, pal do pice"  ;D

Za slovensky narod bije mi srdce v hrudi.


cheMicka

program na markize:  20:45  Finty Dicka a Jane :D

Ing.Veduci

Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

t0Mi


markus


Luk1

#5060
dobru chut...

Za slovensky narod bije mi srdce v hrudi.

Agamemnon

<a> Vy informatici jste hrozni, porad ty vase jednicky a dvojky!
Komentář: Pritelkyne :)

via http://lamer.cz/quotes/show/34477
All code is crap.

42

mishelka

Quote from: Agamemnon on  19.05.2009, 23:56:44
<a> Vy informatici jste hrozni, porad ty vase jednicky a dvojky!
Komentář: Pritelkyne :)

via http://lamer.cz/quotes/show/34477
sa mi pacila hlaska v komentaroch - z futuramy: "zdalo se mi o 000110011010...... obcas sem videl i dvojku :o :o :o" :D
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

Luk1


Za slovensky narod bije mi srdce v hrudi.

mishelka

  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

Ing. nemtom

brix will be shat

puq

loool este som nevidel anti samovrazednu reklamu :D

Aniy

Quote from: mishelka on  20.05.2009, 03:37:59
Quote from: Agamemnon on  19.05.2009, 23:56:44
<a> Vy informatici jste hrozni, porad ty vase jednicky a dvojky!
Komentář: Pritelkyne :)

via http://lamer.cz/quotes/show/34477
sa mi pacila hlaska v komentaroch - z futuramy: "zdalo se mi o 000110011010...... obcas sem videl i dvojku :o :o :o" :D
neboj sa, také niečo ako dvojka neexistuje ^^


Dragoon17


cheMicka


ApokalypS

pre LucKu.. dufam, ze to tu este nebolo.. ;D
rozpraval som ti ho, ked sme boli v nebre a teraz som na nho zas natrafil..
<a> O víkendu sem zase hlásil to by si nevěřil co ze mě vypadlo.
<b> No uvidíme spusť.
<a> Byli jsme na menší párty u Martina a proti mě sedí nějaká Petra, hrála si furt s pearcingem na jazyku. Já se na ní podivám a spustil sem: "Jé, ty máš pearcing na jazyku". Ona kouká a řika: "No mám, mám den kdy si s nim hraju a kdy si s nim nehraju". Já se jen usmál a řikám: "Mám taky den kdy si s nim hraju a kdy ne". V ten moment ticho jak v hrobě. Ona se na mě podivala a na vážno řiká: "Ty máš taky pearcing?". V ten moment byli všichni mrtvý.
Komentář: trvalo jí minutu než jí to cvaklo
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

nighthunter

Quote from: ApokalypS on  20.05.2009, 22:26:03
pre LucKu.. dufam, ze to tu este nebolo.. ;D
rozpraval som ti ho, ked sme boli v nebre a teraz som na nho zas natrafil..
<a> O víkendu sem zase hlásil to by si nevěřil co ze mě vypadlo.
<b> No uvidíme spusť.
<a> Byli jsme na menší párty u Martina a proti mě sedí nějaká Petra, hrála si furt s pearcingem na jazyku. Já se na ní podivám a spustil sem: "Jé, ty máš pearcing na jazyku". Ona kouká a řika: "No mám, mám den kdy si s nim hraju a kdy si s nim nehraju". Já se jen usmál a řikám: "Mám taky den kdy si s nim hraju a kdy ne". V ten moment ticho jak v hrobě. Ona se na mě podivala a na vážno řiká: "Ty máš taky pearcing?". V ten moment byli všichni mrtvý.
Komentář: trvalo jí minutu než jí to cvaklo

nejaka Petra je LuCka ?
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

cheMicka

eh... tento vtip mi raz rozpraval klypso,lenze som nepocula co hovoril takze mi cela pointa vtipu usla..

ApokalypS

nighthunter - ano, naschval som zamenil mena a ty to tu takto napises.. :)
a islo o to, ze neviem celkom dobre rozpravat vtipy, to si priznam..
a zvlast nie, ak su rozsiahlejsie ako napriklad tento.. tak som ho tu len tak pastol..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Luk1


Za slovensky narod bije mi srdce v hrudi.