• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

STAZE + rozvrh 3/4rocnik

Started by les paul, 07.03.2007, 23:55:32

« predchdzajce - alie »

les paul

Cawte ludia pls neviete mi povedat kde najdem rozvrhy pre treti a aj pre 4.ty rocnik bo lol na http://www.fei.tuke.sk/sk/studium/rozvrhy.shtml to nem je...

aaa tiez ludia ala informatici a seci ostatni - nemali by ste zaujem ist na staz do zahranicia??? a k tomu spoznat novych ludi zdokonalit sa v jazyku nove krajiny skusenosti a zarobit prachy?? ide o to ze akurat AIESEC (www.aiesec.sk)  hlada takych ludi, budeme mat teraz akurat na to vyberove konania tento mesiac takze ak mate naozaj zaujem alebo poznate niekoho takeho, resp. mate k tomu nejake otazky tak sa ozvite.  ;)

p.s. buduci tyzden este budu infomeetingy k tomu taak dojdite ak chcete  :buttrock:

aloha  :c_afro:
Prosíme študentov, aby neodhadzovali špaky do pisoárov. Ťažko sa dofajčujú...

Ing. nemtom

Quote from: les paul on  07.03.2007, 23:55:32
Cawte ludia pls neviete mi povedat kde najdem rozvrhy pre treti a aj pre 4.ty rocnik bo lol na http://www.fei.tuke.sk/sk/studium/rozvrhy.shtml to nem je...


ked dobre viem 3 a 4 si robia uz vlastny rozvrh
brix will be shat

milanko

jj rozvrhy sme si robili vlastne...cize to ma kazdy svoj na IS....
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

les paul

ok diky pani.....tak to dost mi to komplikuje...no nic lol asi budem musiet pobehat prednaskarne...ale aj tak thx very much  :metal:
Prosíme študentov, aby neodhadzovali špaky do pisoárov. Ťažko sa dofajčujú...

mrkvy

Hej haloo.. :) Reku ze idem kuknut, kolko postov chyba do 20 000 a hla.. :D Les paul, ani nevie ako dal 20 000-ci post.. ;) Gratulovacky.. :)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Johny Bravo

Quote from: mrkvy on  08.03.2007, 17:03:09
Hej haloo.. :) Reku ze idem kuknut, kolko postov chyba do 20 000 a hla.. :D Les paul, ani nevie ako dal 20 000-ci post.. ;) Gratulovacky.. :)
damn nice!

les paul

 :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: tak tomu vravim luck jak svina paani  :ropebanana:
Prosíme študentov, aby neodhadzovali špaky do pisoárov. Ťažko sa dofajčujú...